کد خبر: ۳۲۱۷۷
|
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۸
رييس كانون بازنشستگان تامين اجتماعي از ارايه سبد كالاهاي اساسي به مبلغ 120 هزار تومان براي هر بازنشسته تا اواسط اسفند ماه خبر داد.

علي اكبر خبازها رييس كانون بازنشستگان تامين اجتماعي در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اين نكته كه طي سال هاي گذشته سبد كالا هاي اساسي به تمام بازنشستگان لشگري و كشوري تعلق مي گرفت و تنها بازنشستگان تامين اجتماعي از آن بي نصيب بودند، اظهار داشت: با پيگيري هاي به عمل آمده و مساعدت رياست سازمان تامين اجتماعي، بازنشستگان سازمان تامين اجتماعي نيز در سال جاري از اين اقدام بهره مند مي شوند.

 

وي با تصريح بر اينكه سازمان تامين اجتماعي و وزارت بازرگاني به صورت مشترك هزينه اين طرح را بر عهده گرفته اند افزود: 750 ميليارد تومان هزينه از سوي تامين اجتماعي و به همين ميزان نيز از سوي وزارت بازرگاني براي اجراي طرح سبد كالا براي بازنشستگان تامين اجتماعي در نظر گرفته شده است.

 

خبازها درخصوص ميزان سهم هر يك از بازنشستگان از اين سبد كالا يادآورشد: مبلغ در نظر گرفته شده براي يك ميليون و چهارصد هزار بازنشسته براي هر نفر يكصد هزار تومان است كه با در نظر گرفتن تخفيف تا 120 هزارتومان افزايش پيدا مي كند و در قالب كالاهاي اساسي در اختيار بازنشستگان قرار مي گيرد.

 

رييس كانون بازنشستگان تامين اجتماعي درخصوص فروشگاههاي ارايه دهنده اين سبد كالا توضيح داد: در حال رايزني با فروشگاههاي بزرگ هستيم و در نهايت فروشگاهي انتخاب مي شوند كه بهترين خدمات و تخفيف ها را ارايه كند.

 

خبازها زمان ارايه سبد كالاهاي اساسي را قبل از پايان سال اعلام كرد و گفت: تا اواسط اسفند به محض مشخص شدن فروشگاههاي ارايه دهنده اين خدمات بودجه سبد كالاهاي اساسي در بين بازنشستگان توزيع خواهد شد.


نظر شما
آخرین اخبار