کد خبر: ۳۴۰۲۲
|
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۸
معاون حمل و نقل و ترافيک منطقه 20 از راه‌اندازي و تجهيز دو خانه دوچرخه در بوستان جامع ري و دانش خبر داد و افزود: به منظور خدمت رساني به شهروندان در ايام نوروز اين خانه‌هاي دوچرخه راه‌اندازي مي‌شود.

ايرج ولي‌نژاد معاون حمل و نقل و ترافيک منطقه 20 در گفت‌وگو با خبرنگار شهر با اشاره به طرح استقبال از بهارگفت: با توجه به واقع شدن منطقه در مبادي خروجي و ورودي جنوب شهر و همجواري با بهشت زهرا (س) ، مرقد مطهرامام خميني (ره) و مرقد حضرت عبدالعظيم(ع) اين منطقه يکي از پرترددترين مناطق تهران محسوب مي‌شود که در روزهاي پاياني سال با حجم سنگيني از ترافيک و تردد مواجه است.

 

او ادامه داد: به همين منظور در راستاي اجراي طرح استقبال از بهار و کاهش ترافيک معابر بزرگراهي و تسريع دسترسي شهروندان به مقصد از هم‌اکنون اقدامات فيزيکي براي مناسب‌سازي معابر آغاز شده است.

 

معاون حمل و نقل و ترافيک منطقه 20 اظهار كرد: با توجه به احداث خيابان‌هاي جديد ايرانيت ، ديلمان شمالي ، کاتوزيان و تکميل کمربند بزرگراهي امام علي (ع) به شهيد آويني و تندگويان و جاده قم بخش قابل توجهي از گر‌ه‌هاي ترافيکي داخل و خارج از منطقه کنترل و تعديل مي‌شود.

 

ولي نژاد در ادامه از راه‌اندازي و تجهيز دو خانه دوچرخه در بوستان جامع ري و دانش خبر داد و افزود: به منظور خدمت رساني به شهروندان در ايام نوروز خانه‌هاي دوچرخه راه اندازي مي‌شود و خدمات ويژه‌اي را به اهالي و ورزشکاران منطقه ارائه مي‌دهند.

 

به گفته معاون حمل و نقل و ترافيک منطقه با راه اندازي خانه‌هاي دوچرخه 100 دستگاه دوچرخه به اين مراکز افزوده مي‌شود.

نظر شما
آخرین اخبار