کد خبر: ۳۶۹۹۳
|
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۶
معاون قوانين و مقررات سازمان وظيفه عمومي ناجا اعلام كرد به محض وصول ابلاغيه مربوط به تمديد مقررات ايثارگران و امدادجويان، بلافاصله اجراي اين مقررات از سر گرفته مي‌شود.

به گزارش شهر سرهنگ حجت‌اله واعظي نژاد گفت: مهلت اعتبار اجراي مقررات ايثارگران و امدادجويان تا پايان سال1389 بوده و تا كنون ابلاغيه مربوط به تمديد اين مقررات از سوي مبادي ذيربط به سازمان وظيفه عمومي ارسال نشده است.

وي تصريح كرد: به محض وصول ابلاغيه تمديد مقررات ايثارگران و امدادجويان، جزئيات آن به اطلاع عموم مي‌رسد و در اولين فرصت ممكن به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

سرهنگ واعظي نژاد، معافيتهاي مربوط به فرزندان ايثارگران، معافيت يگانه سرپرست خواهر مجرد بالاي 24سال، معافيت يكي از دو فرزند مادران فاقد شوهر تحت پوشش كميته امداد امام خميني (ره)، معافيت سه برادري (معافيت يك فرزند از خانواده‌اي كه سه فرزند آنها خدمت كرده)، كسر خدمت سربازان ليسانس و بالاتر، كسر خدمت محققين فوق ليسانس و بالاتر و كسر خدمتهاي مربوط به فعاليت بسيج و جبهه و جانبازي را بخشي از مقررات ايثارگران و امدادجويان اعلام كرد.

معاون قوانين و مقررات سازمان وظيفه عمومي از مشمولاني كه در آخرين مهلت معرفي به سر مي‌برند و يا موعد اعزام آنها فرا رسيده، خواست به تصور بهره‌مندي از اين معافيتها وارد غيبت نشوند.

وي به اين دسته از مشمولان توصيه كرد: در مهلت تعيين شده براي معرفي و يا اعزام مراجعه نمايندو چنانچه بعد از ابلاغ و اجرايي شدن مقررات ايثارگران و امدادجويان، واجد شرايط هر يك از معافيتها بودند، در هر مرحله (چه قبل از اعزام و چه در حين خدمت) كه باشند از اين تسهيلات بهره‌مند خواهند شد.

نظر شما
آخرین اخبار