کد خبر: ۵۶۸۲۷
|
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۰
فرهنگسراي اشراق برگزار مي‌كند:
ششمين جشنواره انار «ياقوت بهشت» با هدف ترويج فرهنگ مصرف و آشنايي با خواص انار و افزايش روحيه شادي و نشاط شهروندان از 3 تا 12 آبان ماه در فرهنگسراي اشراق برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرهنگسراي اشراق ؛ حامدسليماني مديرفرهنگي هنري منطقه 4 و رييس فرهنگسراي اشراق ضمن اعلام خبر فوق افزود؛ امسال ششمين جشنواره ، شهر انار نام دارد که در محله هاي مختلف اين شهر شامل محله انار، محله سوغات و صنايع دستي، محله غذا و آشپزي، محله ازدواج و کودک برنامه هاي متنوع و مختلفي برگزار مي شود.


سليماني تصريح کرد: در محله انار انواع انار استانهاي مختلف کشور و فرآورده هاي آن عرضه مي شود و کلکسيوني از انواع گونه هاي مختلف انار در معرض ديد عموم قرار مي گيرد ، همچينين بازديدکنندگان از جشنواره مي توانند در محله غذا و آشپزي با پخت انواع غذا با انار و فرآورده هاي آن آشنا شده و درمسابقات مختلف اين خيابان از قبيل مسابقات پخت عجيب ترين کيک و مسابقه سرآشپزان حرفه اي شرکت کنند.


وي در ادامه از زوجهاي بازديد کننده دعوت کرد که ازخيابان ازدواج که شامل بخشهاي مشاوره فردي ، کارگاههاي مهارتهاي ارتباطي با حضور شاهين فرهنگ، کارگاههاي آموزش بهداشت جنسي ، درمانگاه روانشناختي ، بهره مند شوند و از نمايشگاه کارت هاي عروسي که در اين خيابان برپاست ديدن کنند.


سليماني افزود: از بخشهاي شاد اين جشنواره محله کودک است که روزانه با اجراي نمايش عروسکي مطب دکتر اناري و دختر انار ، خانه بازي ، برگزاري ايستگاههاي خلاقيت ، گريم ، بازي ، عکس و...ميزبان کودکان خواهد بود.


وي ضمن اعلام برنامه هاي جشنواره شامل رونمايي کيک انار به شکل سفره عقد به وزن 1/5 تن، رونمايي از تنديس انار، نمايشگاه عکس انار، موسيقي آئيني محلي استانهاي کشور، نمايشگاه انسان و فضا و نمايشگاهي از آثار ارسالي مسابقه کاريکاتور و داستانک و شعر با موضوع انار ...از تمامي شهروندان دعوت كرد تا در مراسم افتتاحيه اين جشنواره که درتاريخ 3 آبان از ساعت 16 برگزار مي شود شرکت كنند.


علاقمندان براي شرکت در اين جشنواره مي توانند از تاريخ 4 آبان ماه همه روزه از ساعت 10 تا 21 و در روزهاي پنج شنبه و جمعه از ساعت 10 تا 22 به نشاني فلکه دوم تهرانپارس – انتهاي خيابان جشنواره – فرهنگسراي اشراق مراجعه كنند و براي کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 77324901 تماس بگيرند.

نظر شما
آخرین اخبار