08/23/2017 - چهارشنبه 1 شهريور 1396
مشاهده خبر


1395/11/27 17:45:20 print

ترامپ بار دیگر رسانه‌ها را به دروغگویی متهم کرد
برخی رسانه‌های‌ آمریکایی از جمله روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی از ارتباط افرادی از کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ با مقامات اطلاعاتی روسیه خبر داده‌اند؛ دونالد ترامپ نیز در پاسخ بار دیگر رسانه‌های آمریکایی را به انتشار اخبار دروغین متهم کرد.

ایسنا: به گزارش آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پی گسترش مناقشه بر سر استعفای مایکل فلن، مشاور امنیت ملی دولتش و همچنین تحقیقات کنگره آمریکا درباره مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در توئیتر، ابزار محبوبش برای انتقال اظهارنظرها و حرف‌های خود به مردم واکنش نشان داد و رسانه‌های آمریکایی را به "انتشار اخبار دروغین" متهم کرد.

ترامپ در این توئیت گفت: رسانه‌هایی که اخبار دروغ منتشر می‌کنند به شکلی دیوانه وار تئوری‌های توطئه خود و نفرت کوری که دارند را انتشار می‌دهند. این یاوه گویی درباره ارتباط با روسیه صرفا تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر اشتباهات زیادی است که کمپین هیلاری کلینتون بازنده مرتکب شد.

ترامپ همچنین در توئیتر گفت که دیگر رسانه‌هایی مثل شبکه سی ان ان و شبکه ام اس ان بی سی "به درد تماشا کردن نمی‌خورند". دونالد ترامپ پیش از این نیز رسانه‌های آمریکا را مورد حمله قرار داده و به دروغگویی متهم کرده بود.

همچنین دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین نیز گزارشات درباره ردیابی برخی تماس‌های تلفنی میان مقامات اطلاعاتی روسیه و اعضای کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ را رد کرد.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داده بود: روس‌ها با پل منافورت که پیش از این برای مدت کوتاهی رئیس ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ بود، ارتباط داشته‌اند.

در این گزارش نوشته شد که مقامات سابق و فعلی آمریکایی گفته اند که یک سری از نزدیکان دیگر ترامپ نیز با روس‌ها تماس داشتند اما از افشای اسامی آنها خودداری کردند.

پسکوف در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهر مسکو با اشاره به منابع ناشناس این گزارش گفت که چنین گزارشی بر مبنای حقایق نیست و هیچ حقیقتی را فاش نکرده است.

این گزارش یک روز بعد از آن منتشر شد که مایکل فلن،‌ مشاور امنیت ملی دولت ترامپ در ارتباط با رسوایی "گمراه کردن مقامات دولت درباره روابطش با روسیه" استعفا کرد.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار