08/20/2017 - يكشنبه 29 مرداد 1396
مشاهده خبر


1395/11/27 19:10:52 print

بشار اسد: آینده سوریه را مردم رقم می زنند
رئیس جمهور سوریه در دیدار یک هیأت دینی تاکید کرد که جنگ سوریه، جنگ عقلانیت است و آینده سوریه و هر اقدامی در این راستا، توسط مردم تعیین خواهد شد.

مهر: به گزارش سانا، یک هیأت دینی متشکل از خطیبان جوان، ائمه جماعت و مبلغان از تمامی استان های سوریه به همراه وزیر اوقاف با «بشار اسد» رئیس جمهور این کشور دیدار کردند.

بشار اسد در این دیدار تاکید کرد: از مهم ترین اقداماتی که این هیأت باید بدان مبادرت ورزد، ایجاد مجدد اصطلاحات و تصحیح مفاهیم اشتباه به منظور گسترش دین صحیح و مقابله با افراط گرایی است.

وی در ادامه تصریح کرد: جنگ ما جنگ عقلانیت است و بر همین اساس، داشتن مهارت های گفتگو، تحلیل و نتیجه گیری برای ارائه سخنرانی عمیق در مسائل دینی اهمیت می یابد. همچنین باید روش هایی طراحی گردد تا افراد به صورت جمعی و گروهی به بصیرت و درک برسند. زیرا ما در صورت عدم فهم زندگی، قادر به فهم و درک قرآن نیستیم و تا زمانی که فلسفه زندگی را درک نکنیم، نمی توانیم به قرآن عمل کنیم.

رئیس جمهور سوریه بیان داشت: پس از جان فشانی های ارتش سوریه، ایستادگی اهالی شهر حلب، عامل تعیین کننده در پیروزی بر تروریسم بود. شهر حلب رنج های بسیاری را متحمل شد. زیرا نقشه های زیادی برای این شهر کشیده شد. آینده سوریه و هر اقدامی در این راستا، توسط مردم تعیین خواهد شد.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار