08/23/2017 - چهارشنبه 1 شهريور 1396
مشاهده خبر

عاشقانه با همه بازیگرانش «شهرزاد» نمی‌شود
1395/11/30 8:26:53 print

عاشقانه با همه بازیگرانش «شهرزاد» نمی‌شود
قسمت اول اما نه تنها لذت دیدن « شهرزاد » را تداعی نکرد که فضای سرد و بی‌روح و گریم‌های اغراق شده‌اش تا حد زیادی در ذوق بیننده زد . صرف جمع کردن سوپراستارهای سینما در یک قاب نمی‌شود سریال جذاب ساخت مگر اینکه قصه، کشش و توانایی لازم برای این اتفاق را داشته باشد .

گروه فرهنگی شهر- سریال «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی و حضور تعداد زیادی بازیگر مطرح و نامدار، مدتی بود برای آمدن به شبکه نمایش خانگی سر و صدا به پا کرده بود. این روزها بیلبوردهایش در اندازه‌های بسیار بزرگ در سطح شهر نصب شده و قسمت اول همین هفته در دسترس شهروندان قرار گرفت.

اسم محمدرضا گلزار، مهناز افشار، ساره بیات، پانته‌آ بهرام، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین و چندین نفر دیگر به قدر کافی مخاطب را قلقلک می‌دهد که ۵۰۰۰ تومان هزینه کند و قسمت اول را ببیند. چرا که این مجموعه جزو آثار پر بازیگر تولیدات شبکه نمایش خانگی است و به نظر میرسد پرهزینهترین سریال این رسانه هم باشد


.

مهدی گلستانه که کارش را از دستیاری در سریال‌های تلویزیون آغاز کرد، این روزها در جایگاه تهیه کننده قرار گرفته و درباره تاثیر حضور بازیگران بنام و چهره سینمایی در جذب مخاطب مجموعه عاشقانه، گفته است: من بر این باورم که حرف اول را در یک اثر نمایشی فیلمنامه و قصه خوب می‌زند ولی برای اینکه مخاطب پای این قصه بنشیند و به حرف فیلمنامه گوش دهد احتیاج به یک ویترین خوب در ابتدای ماجرا داریم. حضور بازیگران مطرح باعث شده است که «عاشقانه» یک اتفاق خبری شود و مخاطبان ما از الان پیگیر کار باشند ولی قطعا زمانی که کار دیده شود متوجه خواهند شد که برگ برنده اصلی ما فیلمنامه خواهد بود. خوشبختانه در این داستان غافلگیری‌های متعدد باعث می‌شود که بعد از قسمت چهارم حتی اگر همه بازیگران هم حضور نداشته باشند که البته دارند داستان کشش لازم را ایجاد کند که بیننده به خاطر خود قصه، جریان را دنبال کند.

قرار بود قسمت اول پانزدهم آذرماه منتشر شود اما تاخیری طولانی داشت و اواخر بهمن ماه قسمت اول توزیع شد. این مجموعه ۱۵ قسمت است که با این سکته در پخش قسمت اول، احتمالن تا پایان بهار این مجموعه در خانه‌های مردم خواهد بود اگر با استقبال مواجه شود.

قسمت اول اما نه تنها لذت دیدن «شهرزاد» را تداعی نکرد که فضای سرد و بی‌روح و گریم‌های اغراق شده‌اش تا حد زیادی در ذوق بیننده زد. صرف جمع کردن سوپراستارهای سینما در یک قاب نمی‌شود سریال جذاب ساخت مگر اینکه قصه، کشش و توانایی لازم برای این اتفاق را داشته باشد.

در خلاصه داستان سریال «عاشقانه» که مضمونی اجتماعی دارد آمده است: آرامش ظاهری زندگی چند زوج جوان با ورود یک زن، به هم می‌ریزد.

فیلمنامه را علیرضا کاظمی‌پور و سعید جلالی نوشته‌اند که تجربه دلچسب مجموعه «میوه ممنوعه» آنها هنوز زیر زبان بیننده تلویزیون هست.

گلزار با حضور در سریال جدید منوچهر هادی بعد از «ساخت ایران» و «عشق تعطیل نیست» برای سومین بار در سریالی به سفارش شبکه نمایش خانگی به ایفای نقش میپردازد. این بازیگر تازگی‌ها فیلمهای سینمایی «سلام بمبئی» قربان محمدپور و «خشکسالی و دروغ» پدرام علیزاده را روی پرده سینما داشت. «دلم میخواد» ساخته بهمن فرمان آرا، فیلم به نمایش درنیامده این بازیگر است.

 

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار