08/23/2017 - چهارشنبه 1 شهريور 1396
مشاهده خبر

تلاش می کنیم اتفاقات 92 تکرار نشود/ میانه روهای اصولگرا نباید به پای تندروها بسوزند/ بدون وحدت دچار هرج و مرج می شویم
1395/12/7 15:15:20 print
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با "شهر":
تلاش می کنیم اتفاقات 92 تکرار نشود/ میانه روهای اصولگرا نباید به پای تندروها بسوزند/ بدون وحدت دچار هرج و مرج می شویم
باید مراقب بود و نباید فضا طوری جلو برود که میانه روها هم به پای تندروها بسوزند که می توان گفت تا به امروز هم چنین اتفاقی افتاده است. به همین دلیل میانه روهای اصولگرا باید بتوانند برخی تندروها را هم متقاعد کنند.

همزمان با نزدیکی فصل بهار، بهار انتخابات نیز در پیش است و گروههای مختلف سیاسی مدتهاست که فعالیت خود را در این راستا آغاز کرده اند. اصلاح طلبان در شرایط پیش رو چاره ای جز حمایت از حسن روحانی ندارند و اصولگرایان نیز که در سال 92 با تجربه تلخ عدم وحدت مواجه شدند این روزها در تلاش برای وحدت هستند تا بتوانند با لیستی واحد در شورای شهر و کاندیدایی توانمند در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند.

حجت السلام غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با شهر درباره وحدت اصولگرایان در انتخابات سال اینده می گوید: تمام تلاش خود را می کنیم که این وحدت اتفاق بیفتد و اتفاقات سال 92 پیش نیاید و برای رسیدن به این موضوع همه باید تمام تلاش خود را انجام دهیم.

وی در ادامه اظهار می دارد: البته باید مراقب بود و نباید فضا طوری جلو برود که میانه روها هم به پای تندروها بسوزند که می توان گفت تا به امروز هم چنین اتفاقی افتاده است. به همین دلیل میانه روهای اصولگرا باید بتوانند برخی تندروها را هم متقاعد کنند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز درباره ضرورت وحدت ملی بین گروه های سیاسی هم گفت: به نظر من تا وحدت نباشد کارهای سیاسی معنا ندارد؛ وحدت باید باشد تا اقدامات سیاسی که انجام می دهیم معنا پیدا کند اگر نباشد که جامعه دچار هرج و مرج می شود.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو درباره عملکرد دولت روحانی  گفت: به نظر من، دولت نسبت به دولت نهم و دهم اقدامات بسیار خوب و قابل ارزشمندی را انجام داده است که می تواند نمره قابل قبولی را بگیرد ولی این به منزله این موضوع نیست که دولت همه کارهایش بدون نقص بوده باشد. خیر اینطور نیست؛ دولت در زمینه اقتصادی ضعیف عمل کرده است و باید بیشتر از این تلاش کند.

غلامرضا مصباحی مقدم درباره احتمال حمایت اصولگرایان از روحانی گفت: دلیلی برای این کار نیست وقتی که خود اصولگرایان کاندیدا دارند دلیلی نیست این کار را انجام بدهیم. 

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار