08/23/2017 - چهارشنبه 1 شهريور 1396
مشاهده خبر

ترافیک سنگین در خروجی شهرها/ بارندگی در برخی محورها
1396/1/13 11:52:19 print
رئیس اطلاعات و کنترل ترافیک راهور اعلام کرد؛
ترافیک سنگین در خروجی شهرها/ بارندگی در برخی محورها
رئیس اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی از ترافیک سنگین در خروجی کلان شهرها خبر داد.

به گزارش شهر،سرهنگ نادر رحمانی ضمن اعلام این خبرگفت: محور استان های شمالی، غربی، مرکزی و شمال غربی  کشور لغزنده است بر این اساس شهروندان بهتر است برای گذران روز طبیعت، استان های محلی را انتخاب کرده و از خروج از شهرهای محل سکونت خود جدا خودداری کنند. 

وی به رانندگان توصیه کرد از سوار کردن مسافر در قسمت بار کامیون پرهیز کرده چرا که حمل مسافر در این گونه خودروها بسیار خطرناک است. 

رحمانی اضافه کرد: در صورتی که شهروندان از موتورسیکلت برای تردد در این روز استفاده می کنند حتما از کلاه ایمنی برای خود و سایر سرنشینان موتورسیکلت استفاده کنند. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی با اشاره به شرایط جوی حاکم در استان ها گفت: هم اکنون در محورهای گچسر کرج ـ چالوس از باند شمال ـ جنوب بارش برف و مه گرفتگی ومحورهای چالدران و مشکین شهر اردبیل بارش برف گزارش شده است. 

به گفته وی، در محورهای مواصلاتی استان های ایلام، لرستان، مرکزی و گیلان بارش باران و لغزندگی جاده ها گزارش شده است. همچنین در محور مشهد، خراسان رضوی، دماوند در شرق استان تهران و شهر بابک در استان کرمان بارش باران گزارش شده است. 

وی ادامه داد: در ارتفاعات اردبیل، قزوین ـ رشت، محور باغچه در خراسان رضوی مه گرفتگی گزارش شده و در خروجی کلان شهرها نیز ترافیک سنگین است. 

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار