08/23/2017 - چهارشنبه 1 شهريور 1396
مشاهده خبر

رییسی بیاید کار روحانی سخت می شود/ اصولگرایان از گذشته درس گرفته اند/ تیم احمدی نژاد کارنامه خوبی ندارد
1396/1/16 9:15:10 print
حمیدرضا ترقی در گفت و گو با "شهر":
رییسی بیاید کار روحانی سخت می شود/ اصولگرایان از گذشته درس گرفته اند/ تیم احمدی نژاد کارنامه خوبی ندارد
اینکه اصولگرایان بخواهند از اطرافیان احمدی نژاد حمایت کنند فکر کنم چنین چیزی صورت نگیرد به دلیل اینکه چه شخص احمدی نژاد و چه اطرافیانش کارنامه جالبی را ارائه نکرده اند.

گروه سیاسی شهر- نزدیک به 40 روز تا انتخابات ریاست جمهوری زمان مانده است و دو جناح اصلی کشور در تکاپوی انتخاباتی هستند. در اردوگاه اصلاح طلبان که از مدت ها قبل مشخص بود فرد نهایی حسن روحانی است اما در میان اصولگرایان هنوز خبری از کاندیدای نهایی نیست هرچند که سیاست ورزان این جریان معتقدند که تا چند روز آینده به وحدت می رسند.

 

حمیدرضا ترقی در گفت و گو با "شهر" درباره ائتلاف اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری گفت: این دوره از انتخابات ریاست جمهوری با حساسیت های زیادی مواجه است به دلیل اینکه هنوز دو جناح نامزد نهایی خود را معرفی نکرده اند و می توان گفت این دوره از انتخابات ریاست جمهوری یکی از مهمترین انتخابات ها در جمهوری اسلامی بشمار می آید.

 

وی در ادامه در خصوص ساز و کار وحدت در میان اصولگرایان افزود: ائتلاف اصولگرایان تا به امروز خوب بوده و می توان گفت اصولگرایان از انتخابات دوره های گذشته درس گرفته اند و تمام تلاش خود را می کنند تا زیاده خواهی در این دوره نداشته نباشند.

 

عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی افزود: شاهد هستید اصولگرایان از مدت ها قبل با برنامه و اصول برای انتخابات تصمیم می گیرند و به آن شکل نیست که یک شبه بخواهند به نتیجه خاصی برسند.

 

ترقی درباره اقدامات هفته های اخیر تیم احمدی نژاد گفت: شخص احمدی نژاد نمی تواند در انتخابات شرکت کند ولی اطرافیان او می توانند و مجاز هستند شرکت کنند. اینکه اصولگرایان بخواهند از اطرافیان احمدی نژاد حمایت کنند فکر کنم چنین چیزی صورت نگیرد به دلیل اینکه چه شخص احمدی نژاد و چه اطرافیانش کارنامه جالبی را ارائه نکرده اند.

 

او تصریح کرد: روحانی باید به کارنامه خود متکی باشد نه چیز دیگر و با توجه به فضای جامعه، روحانی انتخابات سختی را در پیش دارد.

 

وی درباره ورود رییسی هم به انتخابات گفت: اگر رییسی در انتخابات شرکت کند همه اصولگرایان از وی حمایت می کنند و کار روحانی بسیار سخت می شود.

 

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار