08/23/2017 - چهارشنبه 1 شهريور 1396
مشاهده خبر

مهمترین ضعف روحانی عدم شفاف سازی است/ مردم به کارنامه رای می دهند نه قیافه و شعار
1396/1/19 9:10:37 print
دبیرکل حزب موتلفه در گفت و گو با "شهر":
مهمترین ضعف روحانی عدم شفاف سازی است/ مردم به کارنامه رای می دهند نه قیافه و شعار
روحانی باید قبول کند که معیشت مردم نسبت به سالهای قبل تغییر چندانی نداشته است و باید تلاش بیشتری می کرد و به عقیده من مهمترین ضعف روحانی عدم شفاف سازی وی بود.

دبیر کل حزب موتلفه در گفت و گو با شهر در پاسخ به این پرسش، آیا عملکرد دولت می تواند در نتایج ارای روحانی تاثیرگذار باشد گفت: حتما اینگونه است. مردم به کارنامه رای می دهند نه به قیافه و ظاهر و شعار. روحانی باید بیاید و بگوید برای معیشت مردم چه اقداماتی تا به امروز انجام داده است و می خواهد چکار کند ؟

 

محمدنبی حبیبی ادامه داد: به نظر من، مردم بیشتر تمرکزشان برروی اقتصاد است تا سیاست خارجی و هنر. البته نباید روی این موضوع تردید کرد که روحانی برای سیاست خارجی که در تنش بود زحمات زیادی کشیده است و تمام تلاش خود را بروی این موضوع گذاشته است ولی این همه موضوع نیست.

 

وی تصریح کرد: روحانی باید قبول کند که معیشت مردم نسبت به سالهای قبل تغییر چندانی نداشته است و باید تلاش بیشتری می کرد و به عقیده من مهمترین ضعف روحانی عدم شفاف سازی وی در حوزه های مختلف بود در حالی که سوالات زیادی برای مردم و کارشناسان در مسائل مختلف بخصوص در مورد مسائل اقتصادی و مالی وجود داشت که پاسخ داده نشد.

 

وی درباره ائتلاف اصولگرایان گفت: به نظر من، اصولگرایان نسبت به قبل وحدتشان بیشتر شده است و جای هیچ شک و تردیدی نیست. این ائتلاف یک ائتلاف تاریخی شود و ما نباید بگذاریم اتفاق دو دوره انتخاباتی یکباره دیگر اتفاق بیفتد که همین موضوع باعث شد جلسات متعددی با تمامی زوایای مختلف داشته باشیم.

 

نبی حبیبی در ادامه با اشاره به اقدامات اخیر احمدی نژاد گفت: ما کاری به ایشان و سایر اطرافیانشان نداریم. 

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار