09/21/2017 - پنجشنبه 30 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/1/30 11:0:54 print

چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور در شیراز افتتاح می‌شود
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از افتتاح ورزشگاه 50 هزارنفری پارس در استان فارس به عنوان چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور خبر داد.

 ‌ایسنا:  مصطفی مدبر اظهار داشت: همزمان با سفر استانی ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی به استان فارس، قرار است روز پنجشنبه 31 فروردین ماه ورزشگاه 50 هزارنفری پارس شیراز توسط دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان افتتاح گردد. این ورزشگاه چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور پس از آزادی، یادگار امام و نقش جهان است.

وی با اعلام این که عملیات احداث پروژه از سال 80 آغاز شده است افزود: این مجموعه ورزشی 45 هکتاری دارای زمین چمن استاندارد طبیعی با سیستم مدرن گرمایش از کف، پیست تارتان هشت خطه، دکل های روشنایی 1200 لوکس و اسکوربردی به مساحت 104 مترمربع است.

مدیرعامل شرکت توسعه در ادامه به انتخاب سازه بتنی ورزشگاه پارس به عنوان برترین سازه بتنی سال 1393 اشاره کرد و عنوان داشت: این ورزشگاه از پروژه های شاخص و با کیفیت "شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور" در شهرستان شیراز می باشد که دارای سازه بتنی متقارن در سه گالری، دارای سایبان فلزی با پوشش پارچه ای که حداقل 75درصد استادیوم را سرپوشیده نموده است. شرایط مناسب این ورزشگاه سبب شده که تیم های استان فارس بتوانند از فصل اینده مسابقات خود را در استادیوم ٥٠ هزار نفری پارس برگزار کنند.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تصریح کرد: از دیگر امکانات این ورزشگاه می‌توان  به سونای خشک و جکوزی، ساختمان اداری، پارکینگ و همچنین فضاهای مخصوص تماشاگران و مهمانان ویژه می باشد.

مدبر در خاتمه اظهار کرد: این پروژه با تلاش مهندسان، کارشناسان و کارگران زحمتکش شرکت توسعه آماده بهره برداری برای مردم ورزشدوست فارس است. بسیار خوشحال هستیم که پس از افتتاح ورزشگاه زیبای نقش جهان اصفهان در سال ١٣٩٥، حالا با افتتاح ورزشگاه بزرگ پارس ، خدمتی دیگر برای جامعه ورزش کشور انجام داده ایم.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار