09/21/2017 - پنجشنبه 30 شهريور 1396
مشاهده خبر

شفافیت اموال نامزدها، شائبه ها را از بین می برد/ ارائه اموال، ادبیات انتخابات را هم تغییر می دهد
1396/2/20 9:10:44 print
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با "شهر":
شفافیت اموال نامزدها، شائبه ها را از بین می برد/ ارائه اموال، ادبیات انتخابات را هم تغییر می دهد
ایمن ابادی درباره احتمال کنارگیری محمدباقر قالیباف از انتخابات هم گفت:   بعید است که این اتفاق بخواهد بیفتد. ایشان تمام تلاش خود را دارد تا در انتخابات بماند و بعید است به نفع کسی کنار بکشد. آن چیزی که در مناظره ها از آقای قالیباف مشخص بود این است که اهداف بزرگتری مد نظر دارد و میخواهند به این اهداف برسد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره طرح شفافیت اموال نامزدهای ریاست جمهوری گفت: اگر این اقدام صورت بگیرد کار خوبی بشمار می آید و خیلی از شائبه ها از بین می رود.

 غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار "شهر" با بیان این مطلب افزود: ارائه فهرست اموال نه تنها توسط نامزدهای ریاست جمهوری باید صورت گیرد بلکه همه مسئولان بخش های مختلف هم برای شفافیت اذهان عمومی بهتر است که به این کار اقدام کنند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر خیلی از کشورها هستند که قبل از اینکه شخصی خودش را به عنوان نامزد معرفی کند تمامی اموال خود را به عرصه نمایش میگذارد که همین امر فضای شفافیت انتخاباتی را چند مرحله جلوتر می برد و برچسب به رییس جمهور و یا هر شخص دیگر نمی خورد.

این نماینده مجلس بیان کرد: اگر شفافیت باشد ادبیات سیاسی ما نیز تغییر می کند و دیگر نیاز نداریم به نامزدها بگویم که از ادبیاتی که در غالب ادب و اخلاق است استفاده شود چرا که مردم با شفافیت همه چیز را رصد می کنند.

ایمن ابادی درباره احتمال کنارگیری محمدباقر قالیباف هم گفت: بعید است که این اتفاق بخواهد بیفتد. ایشان تمام تلاش خود را دارد تا در انتخابات بماند و بعید است به نفع کسی کنار بکشد. آن چیزی که در مناظره ها از آقای قالیباف مشخص بود این است که اهداف بزرگتری مد نظر دارد و میخواهند به این اهداف برسد.

 

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار