08/21/2017 - دوشنبه 30 مرداد 1396
مشاهده خبر

روزانه ۵۰۰هزارنفر به میادین میوه مراجعه می کنند
1396/2/25 11:21:29 print

روزانه ۵۰۰هزارنفر به میادین میوه مراجعه می کنند
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با بیان این مطلب که روزانه حدود نیم میلیون نفر از بازارهای میوه و تره بار خرید می کنند، گفت: در مسیر صحیح حرکت می کنیم.

گروه اجتماعی شهر- مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با بیان این مطلب که روزانه حدود نیم میلیون نفر از بازارهای میوه و تره بار خرید می کنند، گفت: در مسیر صحیح حرکت می کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسین رحیمی در مراسم تکریم خانواده های مدیران و کارمندان سازمان میادین میوه و تره بار گفت: تلاش همه ما در این مدت افزایش سطح رضایتمندی شهروندان بوده است؛ امروز تاثیر عملکرد سازمان در زندگی مردم محسوس است و این امر مرهون تلاش همه اعضای سازمان است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران تاکید کرد: با این حال شک ندارم همه شما با وجود نواقص احتمالی و برخی کوتاهی ها، راضی هستید، زیرا در یک سازمان پر انرژی و پرمحتوا با کارکرد بسیار قابل دفاع، منشاء اثر هستید و امیدوارم بتوانیم به این منشاء اثر بودن برای شهروندان ادامه دهیم.

رحیمی ادامه داد: بطور متوسط روزانه ۲ هزار تن محصولات گوناگون در این میادین عرضه می شود. این در حالی است که قیمت محصولات کشاورزی و باغی عرضه شده در میادین میوه و تره بار، بطور متوسط ۳۰ درصد در حوزه تره بار نسبت به سطح شهر ارزان تر است.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار