08/21/2017 - دوشنبه 30 مرداد 1396
مشاهده خبر

به تمام شکایت ها رسیدگی شد/ بخش قابل ملاحظه ای از رد صلاحیت ها تجدید نظر شد
1396/2/26 8:0:10 print
سخنگوی هیت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در گفت و گو با "شهر":
به تمام شکایت ها رسیدگی شد/ بخش قابل ملاحظه ای از رد صلاحیت ها تجدید نظر شد
هیت نظارت بازرسان ویژه ای دارد که وظیفه سرکشی به حوزه های انتخابیه را دارند و ما ناظران مستقر سر صندوق ها نیز خواهیم داشت.

فرهاد تجری عضو و سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در گفت و گو با شهر گفت:‌ هر چند فرصت قانونی اعتراض به رد صلاحیت ها هفته گذشته به پایان رسید ولیکن تا روز گذشته نیز هیت نظارت مشغول رسیدگی به اعتراضات جدید بود.

وی با بیان اینکه برای اولین بار در تاریخ بررسی صلاحیت نامزدهای شوراهای شهر و روستا پاسخ به اعتراضات و روند رسیدگی به آنان اینچنین سیستمی و دقیق نبوده است گفت: انتخابات این دوره از شوراهای شهر و روستا با نگاه تخصصی تر جلو رفته و در پی آن است تا افراد دارای تخصص در حوزه مدیریت شهری روی کار بیایند.

نایب رییس اول کمیسیون اصل نود همچنین در پاسخ به این سوال که در صورت گزارش های مردمی پیرامون تخلفات احتمالی نقش هیت نظارت چه خواهد بود؟ بیان داشت: هیت نظارت بازرسان ویژه ای دارد که وظیفه سرکشی به حوزه های انتخابیه را دارند و ما ناظران مستقر سر صندوق ها نیز خواهیم داشت.

دکتر فرهاد تجری با بیان اینکه انتخابات شوراهای شهر و روستا با شکوه برگزار خواهد شد گفت:‌ سعی ما این است این نمایش درست از بخش جمهوریت نظام در سلامت کامل برگزار شود.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار