09/19/2017 - سه شنبه 28 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/2/27 19:59:55 print

پرچم اسرائیل در برنامه زنده به آتش کشیده شد
یک روزنامه‌نگار ترک در برنامه زنده تلویزیونی پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشید.

باشگاه خبرنگاران: به گزارش پایگاه اینترنتی هیسپان تی وی، یک روزنامه‌نگار ترک در یک برنامه زنده تلویزیونی پرچمرژیم صهیونیستی را به آتش کشید و تصاویر نخست وزیر اسرائیل و رئیس جمهور آمریکا را پاره کرد.

در یک برنامه تحلیلی که روز سه شنبه به صورت زنده پخش شد، نورالدین شیرین، روزنامه‌نگار، فعال سیاسی و مسلمان ترک تصویر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، عکسی از او به همراه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، تصویری از کاخ سفید و همچنین عکس پرچم اسرائیل را پاره کرد.

نورالدین شیرین این اقدام را در واکنش به توهین نخست وزیر اسرائیل به سند سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، انجام داد. وی یک سطل زباله را در روی میز قرار داد و تصاویر نتانیاهو، ترامپ و کاخ سفید را تکه تکه کرده و در آن انداخت.

سپس، فندکی برداشت و تصویر پرچم اسرائیل را آتش زد و خاکستر آن را بر روی میز گذاشت. وی در حالی این کارها را انجام داد که از نتانیاهو دعوت کرد از نزدیک نتیجه واکنش نامناسب خود به پیشنهاد حماس را مشاهده کند.

وی در پایان گفت: اگر خدا بخواهد، ملت مسلمان (فلسطین) و فرزندان شجاعش و جبهه مقاومت و سربازانش بر امپریالست آمریکا و رژیم صهیونیستی پیروز می شوند. اما این پیروزی در یک صفحه تلویزیون محقق نخواهد شد بلکه در میدان جنگ به وقوع می پیوندد.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار