09/21/2017 - پنجشنبه 30 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/2/28 12:20:56 print

پرونده بازگشت پژمان به استقلال باز است
با وجود اخباری پیرامون پیشنهاد جدید باشگاه الاهلی برای تمدید با مدافع ملی پوش ایرانی هنوز پرونده بازگشت احتمالی این بازیکن به استقلال باز است.

 

ورزش سه: پژمان منتظری از جمله بازیکنانی است که علیرضا منصوریان علاقه شدیدی به بازگرداندن او به استقلال دارد از همین رو بعد از اتمام قرارداد این بازیکن با الاهلی همه تصور می کردند منتظری خرید قطعی استقلال قلمداد شود اما ارائه پیشنهاد جدید به مدافع ملی پوش ایرانی از جانب الاهلی کمی اوضاع را تغییر داد.

در حالی که در سفر استقلال به قطر برای بازی با التعاون فرصتی نصیب منصوریان شد تا مستقیم با این بازیکن صحبت کند مدافع ملی پوش از سرمربی استقلال فرصت خواست تا اوایل خردادماه مذاکرات خود با الاهلی را ادامه داده و پس از آن به پیشنهاد استقلالی ها پاسخ دهد از همین رو منصوریان همچنان پرونده جذب این بازیکن را باز نگه داشته و قرار است تا هفته آینده تکلیف جذب این بازیکن مشخص شود.

سرمربی استقلال بنا دارد با بازگرداندن احتمالی منتظری برای فصل آینده با سه مدافع تیم را روانه میدان کند شیوه ای الگوبرداری شده از یوونتوس ایتالیا تا چیدمان و پلان تاکتیکی استقلال برای لیگ هفدهم دستخوش تغییرات گسترده شود.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار