09/20/2017 - چهارشنبه 29 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/2/29 11:30:2 print

واکنش سردار دهقان به تحریم‌های جدید آمریکا
وزیر دفاع به تحریم تعدادی از اشخاص حقیقی و حقوقی توسط آمریکا، واکنش نشان داد.

خبرگزاری تسنیم: سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی که صبح امروز برای انداختن رأی خود در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از این کار با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره حضور مردم در صحنه انتخابات، اظهار داشت: به ملت همیشه در صحنه ایران توصیه می‌کنم تأملی بر حضور نداشته باشند و هرچه سریعتر به پای صندوق‌های رأی بایند و یک حماسه دیگر و برگ زرینی در تاریخ نظام و انقلابشان رقم بزنند.

وی تصریح کرد: امروز در جهان نگاه‌های خاصی به ملت ما وجود دارد و همه دوربین‌ها و رسانه‌های خارجی انتخابات ایران را رصد می‌کنند که ببینند ملت ما چگونه در عرصه برای حمایت از انقلابمان حضور می‌یابند.

وزیر دفاع با بیان اینکه امروز حماسه‌یا پرشکوه رقم خواهد خورد، اضافه کرد: آنچه به عنوان مردم سالاری دینی در کشور ما از آن نام برده می‌شود حقیقت غیرقابل انکاری است و نتیجه هرچه باشد مبارک است و تنها مهم این است که مردم در صحنه حضور دارند و قطعا آنها پیروز انتخابات هستند.

سردار دهقان درپاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه در چند روز گذشته آمریکایی‌ها 7 شخص حقیقی و حقوقی را به بهانه برنامه موشکی ایران در لیست تحریم‌های خود قراردادند که واکنش ایران به این موضوع چه خواهد بود، گفت: بار اولی نیست که آمریکایی‌ها دشمنی، عناد و کینه شان را نسبت به انقلاب و نظام  و توانمندی‌ها نشان می‌دهند که در آخرین مورد 7 شخص حقیقی و حقوقی را مورد تحریم قرار دادند.

وی با تأکید براینکه اعمال این تحریم‌ها در راستای اقدامات قبلی آنها است اظهار داشت: آنها این را می‌دانند که آنچه برای ما مهم است بحث تأمین امنیت ملی است و برای تأمین آن هر توانی که لازم باشد در اختیار می‌گیریم و برای به کارگیری آن از هیچ کس ابایی نداریم.

وزیر دفاع ادامه داد: آنچه برای ما هم است این است که آنها باید بدانند ما بعنوان یک کشور مستقل اراده و عزم‌مان در رفتارهای‌مان حاکم است و با نهیب و خواسته آنها از هیچ اقدامی کوتاهی نمی‌کنیم و مصلحت خودمان را می‌دانیم و در‌آن مسیر گام برمی‌داریم.

هقان با بیان اینکه برنامه‌های ما در حوزه موشکی مشخص است و آن را اعلام کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: ما براراده خود استواریم و جز اراده خودمان کسی نمی‌تواند در آن دخالت کند.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار