08/23/2017 - چهارشنبه 1 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/3/29 16:45:19 print

باهنر: سپاه ثابت کرد ایران هیچ تجاوزی را بی‌پاسخ نمی‌گذارد
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنهایی که دنبال جنگ‌های نیابتی هستند بدانند که اگر قصد تجاوز به تمامیت ارضی ایران را داشته باشند سیلی‌های محکم‌تری را خواهند خورد.

 

خبرگزاری تسنیم: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنهایی که دنبال جنگ‌های نیابتی هستند بدانند که اگر قصد تجاوز به تمامیت ارضی ایران را داشته باشند سیلی‌های محکم‌تری را خواهند خورد. 
 
محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش، اظهار داشت: ما از همیشه تاریخ و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرده بودیم که اگر قدرت خود را بالا می‌بریم، به دلیل دفاع از استقلال، آزادی، تمامیت ارضی و اعتقادامتان است. 
 
وی تاکید کرد: ما اهل جنگ، نبرد و حمله نیستیم اما اگر دستی و پایی به تجاوز به سمت مملکت ما دراز شود قطعا آن دست و پا قطع خواهد شد. 
 
باهنر با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش، گفت: این حمله برای دشمنان چند پیام داشت، پیام اول این است که هیچ تجاوزی را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت، ما در دفاع از خودمان به هیچ سرزمینی و به هیچ زمانی محدود نیستیم و در نقطه دفاع این اجازه و اختیار را داریم که به مرکز توطئه حمله کنیم و این کار را نیز نشان دادیم. 
 
باهنر تصریح کرد: دشمن بداند سیلی که به صورت داعش زده شد علاقه‌مند هستیم کشورهایی که دنبال تخاصم هستند صدای این سیلی را به درستی بشنوند. 
 
وی تاکید کرد: ما در دفاع از خود و در بالا بردن قدرت دفاعی هیچ محدویتی را از هیچ قدرتی و در هیچ معامله‌ای برای خود نمی‌پذیریم. 
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزایش این اقتدار را افزایش اقتدار دفاعی دانست و گفت: ما یک کشور و یک نظام صلح‌طلب هستیم و علاقمندیم که منطقه آرامی داشته باشیم و کسانی که به دنبال جنگ‌های نیابتی هستند بدانند اگر قصد تجاوز به تمامیت ارضی ایران را داشته باشند، سیلی‌های محکم‌تری را خواهند خورد.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار