08/24/2017 - پنجشنبه 2 شهريور 1396
مشاهده خبر

رسانه های زرد تیشه به ریشه خودشان می زنند/ این دعواهای زرگری سینمای ما را بهبود نمی دهد
1396/5/10 12:27:36 print
مهرداد فرید:
رسانه های زرد تیشه به ریشه خودشان می زنند/ این دعواهای زرگری سینمای ما را بهبود نمی دهد
همزمان که بحث ما تهیه‌کنندگان با حوزه هنری جاری است، آن پشت‌ها عده‌ای که از اتحاد تهیه کننده‌ها در دو سه سال گذشته رنج می‌برند با توسل به رسانه‌های زردشان با پیش کشیدن بحث‌های زرگری دارند تیشه به ریشه این اتحاد می‌زنند که گمان کنم کارشان آب در هاون کوبیدن است.

گروه فرهنگی شهر-  مهرداد فرید فیلم ساز سینمایی که به زودی فیلم دعوتنامه را راهی پرده های سینما خواهد کرد در گفت و گو با شهر اظهار داشت: من به عنوان یک فیلم ساز نسبت به تحریم برخی فیلم ها توسط حوزه هنری انتقاد داشته و دارم ولی این باعث نمی شود که توافق دی ماه سال گذشته ما با حوزه مبنی بر پخش دعوتنامه ملغی شود.

وی با بیان اینکه در مناظره اخیر روی آنتن تلویزیون هم حوزه را بابت این سیاستش محکوم کردم افزود: ولی در عین حال معتقدم باقی فیلم‌ها که دچار تحریم نمی‌شوند، می‌بایست از امکانات سالن‌های حوزه بهره ببرند.

این کارگردان سینما یادآور شد: در واقع معتقدم بحث‌های صنفی که بسیار جدی هم هستند نمی‌بایست منجر به محرومیت کل سینما از ۹۶ سالن متعلق به حوزه شود. این‌ها ربطی به هم ندارند. من از نظرم کوتاه نمی‌آیم و راجع به تحریم و عدم اکران فیلمی که مجوز دارد اعتراض می‌کنم. خوشبختانه حوزه هنری با وجود این انتقادات تند خصوصا از طرف یکی مثل من، زیر قرار و مدارش در خصوص فیلم من نزده است.

فرید بیان داشت: این‌طور بگویم همزمان که بحث ما تهیه‌کنندگان با حوزه هنری جاری است، آن پشت‌ها عده‌ای که از اتحاد تهیه کننده‌ها در دو سه سال گذشته رنج می‌برند با توسل به رسانه‌های زردشان با پیش کشیدن بحث‌های زرگری دارند تیشه به ریشه این اتحاد می‌زنند که گمان کنم کارشان آب در هاون کوبیدن است.

وی گفت: من تاکید کنم که خوشبختانه حوزه هنری با محتوای فیلم کنار آمده و همانطور که گفتم در مورد فیلم من در دی ماه گذشته به توافق رسیده‌ایم.

 

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
موزه هنرهای ملی

نظرسنجی
به نظر شما ریس جمهور آینده کدام مساله را در اولویت مسائل دولت خود قرار دهد؟ثبت نظر  مشاهده ی نتیجه  انصراف
آخرین اخبار