09/20/2017 - چهارشنبه 29 شهريور 1396
مشاهده خبر

رییس جمهور وعده هایش را فراموش نکند/ مهمترین مساله، کارآمدی کابینه است
1396/5/15 9:24:37 print
حجت الاسلام مازنی در گفت و گو با "شهر":
رییس جمهور وعده هایش را فراموش نکند/ مهمترین مساله، کارآمدی کابینه است
این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: جریانات سیاسی موجود در کشور حسب درخواست رییس جمهور برای کمک و همراهی در امر دولت به این درخواست لبیک گفته و پا به میدان عمل بگذارند و بگذارند این دولت به مردم خدمت کند.

حجت الاسلام احمد مازنی در گفت وگو با شهر اظهار داشت: آقای روحانی به عنوان رییس جمهور منتخب اکثریت جامعه ایرانی می بایست متوجه این موضوع باشد که آرای به وی منبعث از وعده هایی است که در کوران انتخابات داده است.

وی با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم تمام مطالبات و درخواست های مردی شفاف بود، تصریح کرد: رییس دولت دوازدهم وعده هایش را فراموش نکند و تصور نکند که چون انتخابات گذشته است مردم وعده ها را فراموش می کنند.

این عضو فراکسیون امید در ادامه اظهار داشت: اگر به وعده ها عمل نشود جامعه دلسرد خواهد شد.

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت:  جریانات سیاسی موجود در کشور حسب درخواست رییس جمهور برای کمک و همراهی در امر دولت به این درخواست لبیک گفته و پا به میدان عمل بگذارند و بگذارند این دولت به مردم خدمت کند.

مازنی افزود: انتخابات گذشته است و اکنون فصل همراهی و همدلی با رییس دولت منتخب است.

وی اضافه کرد: دولت نباید بسته باشد چرا که در این صورت برچسب جریانی و حزبی می خورد. الان مساله وزیر خانم یا آقا در کابینه نیست بلکه مساله کارآمدی است.

rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار