09/22/2017 - جمعه 31 شهريور 1396
مشاهده خبر


1396/6/22 15:38:33 print

دستگیری قاتل فراری زابل در استان گلستان
کاراگاهان پلیس اگاهی با انجام کار اطلاعاتی گسترده، قاتل فراری که پس از ارتکاب قتل در شهرستان زابل به استان گلستان متواری شده بود را شناسایی و دستگیر کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان: سرهنگ منصور قزاقی جانشین انتظامی شهرستان زابل در تشریح جزئیات دستگیری قاتل فراری پس از۲ سال  گفت: در پی وصول خبری مبنی بر قتل مردی ۵۵ ساله در مهر ماه سال ۹۴ با خفگی در یکی از روستا‌های شهرستان زابل و اطلاع از مخفی شدن قاتل فراری در شهرستان گرگان، شناسایی و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. 

وی افزود: کاراگاهان پلیس پس از انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات همه جانبه و با اقدامات پلیسی، هویت متهم فراری که مردی ۴۲ ساله را که در یکی از روستا‌های شهرستان زابل دست به قتل زده و متواری شده بود و هم اکنون در شهرستان گرگان زندگی می‌کنند، را بدست آورده و مورد شناسایی و مراقبت قرار دادند.

سرهنگ قزاقی ادامه داد: ماموران با هماهنگی مقام قضائی، متهم را در مخفیگاهش در استان گلستان شهرستان گرگان دستگیر کرده و در بازجوی‌های به عمل آمده متهم به جرم خود با اعتراف کرد.

جانشین انتظامی شهرستان زابل با بیان اینکه متهم این پرونده انگیزه خود از قتل را اختلافات مالی عنوان کرد، افزود: همکاری و همراهی شهروندان با پلیس در بدست آمدن موفقیت در ماموریت‌های مختلف پلیس تاثیرگذار است و بدون شک بخش مهمی از توفیقات پلیس مرهون همکاری مردم با پلیس بوده است.

گفتنی است متهم این جنایت پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار