شهرک های مسکونی منطقه ۲۱ تسهیل کننده طرح کاپ

با باور قلبی و توجه به همه جزئیات و ابعاد طرح، منطقه ۲۱ می تواند نمونه موفق اجرای طرح کاپ در شهر تهران باشد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، نشست دوشنبه های طرح کاپ این هفته اولین جلسه خود را به ریاست شهردار جدید منطقه۲۱ برگزار کرد.

رضا رجب زاده انتخاب منطقه۲۱ به عنوان پایلوت طرح را به دلیل ساختار منظم شهرک های مسکونی هوشمندانه دانست و به همکاران خود توصیه کرد که با باور قلبی به موضوع خاص پسماند، تمام مسائل را با ابعاد و جزئیات مختلف بررسی کنند؛ چرا که توجه نکردن به هر مشکلی هر چند کوچک باعث تاثیرات مهمی در نتایج طرح می شود.

رجب زاده ابراز امیدواری کرد که با توجه به نوع شهرک های مسکونی منطقه۲۱، خیلی خوب می توان اجرای طرح کاپ در این منطقه را مدیریت کرد به گونه ای که بتوان به نمونه موفقی در شهر تهران تبدیل شد.

او طرح کاپ را طرحی ماندگار توصیف کرد و افزود: باید در قالب برنامه های مختلف از جمله انیمیشن، نمایش و ... محتوای مناسب تولید شود تا با آموزش و فرهنگ سازی، کاپ به طرحی ماندگار تبدیل شود که در دوره های بعدی مدیریت شهری از آن حمایت شود.

شهردار منطقه۲۱ کاپ را طرح بسیار خوبی برای شهرداری تهران و شهروندان دانست و تاکید کرد که در اجرای آن نباید ناامید شد.

در این جلسه زابلی معاون خدمات شهری، نکوفال شهردار ناحیه یک و تبریزی مسئول اداره پسماند منطقه۲۱، هر کدام گزارشی از اجرای طرح کاپ در این منطقه ارائه کردند.

لازم به ذکر است؛ طرح کاپ از ۲۴خرداد ماه در منطقه۲۱ به عنوان پایلوت شهر تهران آغاز و تاکنون در  سه شهرک شهرداری، فرهنگیان_آزادی و شهید هاشمی نژاد اجرا شده است.

۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
کد خبر: 5505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 5 =