ويروس كرونا

 • سایه کرونا بر جلسه شورای شهر شیراز

  سایه کرونا بر جلسه شورای شهر شیراز

  اوج‌گیری مجدد کرونا در شیراز بخش زیادی از مباحث مطرح شده در یکصد و سی و هشتمین جلسه شورای این شهر را به خود اختصاص داد به گونه‌ای که نمایندگان پارلمان شهری شیرازی دغدغه‌مند از فاصله گرفتن این کلانشهر از روزهای سپید، نگرانی‌های خود را در این باره بیان کردند.

 • برگزاری نماز جمعه تهران از هفته آینده

  برگزاری نماز جمعه تهران از هفته آینده

  اقامه مجدد نماز جمعه در شهر تهران از هفته آینده و همزمان با بازگشایی رسمی نمازهای جمعه در مناطق زرد خواهد بود.

 • آموزش فرهنگی و هنری رایگان در «مدرسه تابستانی تهران»

  آموزش فرهنگی و هنری رایگان در «مدرسه تابستانی تهران»

  معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با همکاری جمعی از اهالی فرهنگ و هنر طرح "مدرسه تابستانی" را در بستر فضای مجازی به اجرا می‌گذارد.هدف از اجرای این طرح پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و آموزش مهارت های شهروندی به صورت رایگان در فصل تابستان و با توجه به تعطیلی آموزشگاه‌ها و مراکز فرهنگی به علت شیوع بیماری کرونا است.

 • ساخت ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر مسیر دوچرخه در تهران

  به بهانه روز جهانی دوچرخه

  ساخت ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر مسیر دوچرخه در تهران

  شهر: ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر مسیر ویژه دوچرخه در سطح شهر تهران، در دوران گسترش ویروس کرونا ساخته شده است. صدور کارت عضویت و سفر رایگان دوچرخه‌های اشتراکی برای دانش‌آموزان، دانشجویان و کارمندان اداره ها یکی دیگر از تسهیلات ارائه شده به شهروندان است.

 • شیب ملایم کاهش ابتلاء به کرونا در تهران

  شیب ملایم کاهش ابتلاء به کرونا در تهران

  فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: معدل مرگ و میر بیماران مبتلا به کووید-۱۹ نسبت به میزان مراجعه در استان تهران ۱.۶۹ بوده است که نسبت به نرم جهانی عدد مطلوب تری است. همچنین میزان بهبود یافتگارن قطعی ما نیز ۸۸.۷ درصد است.

 • تطهیرگر فوتی‌های کرونا

  قسمت دوم

  تطهیرگر فوتی‌های کرونا

  قصه آدم‌ها برنامه‌ای است برای شنیدن قصه زندگی آدم‌های شهر و در این قسمت داستان ابوالفضل آقازاده را می‌شنوید. او ۱۲ سال است که در غسال‌خانه بهشت‌زهرای تهران مشغول به کار بوده و شغل پدرش را ادامه داده است. آقازاده در این قسمت از برنامه قصه آدم‌ها از تطهیر جانباختگان کرونا، زندگی شخصی و تلخ‌ترین اتفاق کاری‌اش می‌گوید.