• تصاویر| دیدار شهردار تهران با معاون استاندار نجف

  تصاویر| دیدار شهردار تهران با معاون استاندار نجف

  صبح روز شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ علیرضا زاکانی شهردار تهران با هاتف عبدالامیر حبیب ماضی معاون استاندار نجف اشرف، نماینده استاندار و رییس هیات همراه دیدار و گفتگو کرد.

 • نخستین هم اندیشی کارگروه‌های تخصصی کمیسیون سلامت

  نخستین هم اندیشی کارگروه‌های تخصصی کمیسیون سلامت

  نخستین هم اندیشی کارگروه‌های تخصصی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز شنبه ۶ آبان ماه با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران در سالن ایران زمین شهرداری تهران برگزار شد.

 • سمفونی رنگ های پاییزی - پارک شهر

  سمفونی رنگ های پاییزی - پارک شهر

  نه بهار با هیچ اردیبهشتی/ نه تابستان با هیچ شهریوری/ و نه زمستان با هیچ اسفندی/ اندازه پاییز به مذاق خیابان‌ها خوش نمی آید/ پاییز مهری دارد که به دل هر خیابانی می نشیند.

 • طرح تحول نگهداشت شهر در منطقه ۱۶

  طرح تحول نگهداشت شهر در منطقه ۱۶

  این طرح با هدف خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان در محله‌ها شروع شده و شامل موضوعات مرتبط با نظافت و شست‌وشو، حذف زواید فیزیکی، شست‌وشوی جداره‌های شهری و آراستگی فضای سبز است.

 • یادواره شهدا و گرامیداشت یاد شهید مدافع حرم مرتضی عبدالهی

  یادواره شهدا و گرامیداشت یاد شهید مدافع حرم مرتضی عبدالهی

  مراسم یادواره شهدا و گرامیداشت یاد شهید مدافع حرم مرتضی عبدالهی با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران پنجشنبه چهارم آذرماه ۱۴۰۰ در مسجد جامع صفا برگزار شد. در ادامه برنامه، کوچه مجاور مسجد صفا به نام شهید مدافع حرم مرتضی عبدالهی مزین شد و در پایان مراسم شهردار تهران به همراه شهردار منطقه ۷ با تنی چند از بزرگان این مسجد و علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی به شکل صمیمی دیدار و گفت و گو کرد.

 • تجمع بسیجیان شهرداری تهران

  تجمع بسیجیان شهرداری تهران

  اجتماع گردان های بسیج شهرداری تهران صبح امروز دوشنبه ١ آذر ١٤٠٠ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران در حیاط شهرداری تهران برگزار شد.

 • افتتاح دو پروژه خدمات شهری منطقه ۱۹ شهرداری تهران

  افتتاح دو پروژه خدمات شهری منطقه ۱۹ شهرداری تهران

  پروژه نانو کارواش پسماند در بوستان شقایق و نخستین خط بازیافت لاستیک های فرسوده(مربال) در شهرداری تهران صبح دوشنبه اول آذر ماه ۱۴۰۰ با حضور مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون‌ سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، مهدی هدایت شهردار منطقه ۱۹ و معاونین و مدیران ارشد شهرداری تهران در منطقه ۱۹ افتتاح و بهره برداری شد.

 • لغو منع تردد شبانه در تهران

  لغو منع تردد شبانه در تهران

  پس از گذشت ماه ها از ممنوعت تردد خودروها در ساعات پایانی شب، مردم تهرانی می توانند از اول آذر ماه بدون محدودیت در سطح شهر تردد داشته باشند.

 • همایش دیدار با فرزندان شاهد در شهرداری

  همایش دیدار با فرزندان شاهد در شهرداری

  همایش دیدار با فرزندان شاهد در شهرداری تهران صبح امروز سی ام آبان ماه با حضور شهردار تهران علیرضا زاکانی و جمعی از معاونین ایشان در محل برج میلاد تهران برگزارشد.

 • توسعه متروی تهران؛ ایستگاه توحید

  توسعه متروی تهران؛ ایستگاه توحید

  متروی تهران که از آن بعنوان یکی از پروژه های عظیم خاورمیانه یاد می شود، حالا به روزهای اوج خود نزدیک شده و قرار است بزودی تقاطع ایستگاه توحید در خطوط 4و7 به بهره برداری برسد. گزارش تصویری زیر تنها گوشه ای از مجموعه تلاش های مهندسین ایرانی و همچنین مدیران شهری برای توسعه هرچه بیشتر این حمل و نقل ارزان و حیاتی را به تصویر کشیده است.

 • بازدید شهردار تهران از منطقه 3

  بازدید شهردار تهران از منطقه 3

  صبح پنج شنبه ۲۷ آبان ١٤٠٠ علیرضا زاکانی شهردار تهران در ادامه پویش "قرار خدمت" با حضور در منطقه ۳ , برنامه‌های خود را با زیارت امامزاده اسماعیل(ع) در محله زرگنده و همچنین ادای احترام به شهدای گمنام آغاز کرد.

 • دیدار مردمی شهردار تهران در مسجد نواب صفوی

  دیدار مردمی شهردار تهران در مسجد نواب صفوی

  ظهر پنج شنبه ۲۷ آبان ١٤٠٠ , علیرضا زاکانی شهردار تهران در مسجد نواب صفوی در منطقه 3، با مردم دیدار کرد.

 • بازدید شهردار تهران از شیرخوارگاه آمنه

  بازدید شهردار تهران از شیرخوارگاه آمنه

  ظهر پنج شنبه ۲۷ آبان ١٤٠٠ علیرضا زاکانی شهردار تهران و مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه پویش "قرار خدمت" با حضور در منطقه ۳ , از شیرخوارگاه آمنه بازدید کردند.

 • بازدید شهردار تهران از مجموعه شهر آفتاب

  بازدید شهردار تهران از مجموعه شهر آفتاب

  علیرضا زاکانی شهردار تهران ظهر امروز ۲۵ آبان ۱۴۰۰ از مجموعه شهر آفتاب بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این مجموعه قرار گرفت. شهردار تهران در این بازدید که با حضور عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری، ابوالفضل فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری و محمد رئوف قادری مدیرعامل مجموعه شهر آفتاب انجام شد بر استفاده حداکثری از ظرفیت های این مجموعه، بررسی مشکلات، تکمیل و توسعه آن و ضرورت انتقال نمایشگاه‌های پرمخاطب به این شهر آفتاب تاکید کرد.

 • بازدید شهردار تهران از باغ‌راه حضرت فاطمه زهرا (س)

  بازدید شهردار تهران از باغ‌راه حضرت فاطمه زهرا (س)

  علیرضا زاکانی شهردار تهران صبح امروز سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ در بازدید از پروژه باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س) از روند پیشرفت این پروژه و آخرین وضعیت این باغ راه مطلع شد. زاکانی در این بازدید که با حضور عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری، ابوالفضل فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری ، غلامرضا شنگی شهردار منطقه ۱۷ و هادی حق بین مدیرعامل سازمان عمران مناطق انجام شد بر پیگیری و حل مشکلات و گره های این کلان پروژه و تسریع در اجرای آن تاکید کرد.

 • نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه

  نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه

  نشست هم اندیشی "لطف الله فروزنده معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا" و "عبدالمطهر محمدخانی رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل" با اصحاب رسانه سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ برگزار شد.

 • غربت یار مهربان

  غربت یار مهربان

  این روزها در هیاهوی گرانی ها، عرض اندام فضای مجازی و گرفتاری های بیشمار مردمان، ویترین کتابفروشی ها بی رمق تر از قبل شده است. کتاب ها محزون، عابران با تعجیل و نگاه ها بی حس از تورق یک کتاب به عدد سرانه مطالعه ای ختم شده که با استانداردهای جهانی زمین تا آسمان فاصله دارد.

 • مجتمع فرهنگی موزه ای سردار آسمانی

  مجتمع فرهنگی موزه ای سردار آسمانی

  مجتمع فرهنگی موزه ای سردار آسمانی از سال 1374 و با عنوان موزه دفینه فعالیت خود را آغاز نمود. بعدها و پس از تغییرات مختلف راهبردی در این مجموعه، در سال 1396 با تجمیع موزه هایی همچون موزه پول ایران، موزه خودروهای تاریخی ایران و موزه زمان با نام مجتمع فرهنگی-موزه ای تهران بکار خود ادامه داد. با طرح توسعه موزه های موسسه در سال 1399 دو موزه دیگر علاوه بر موزه پول ایران به مجتمع فرهنگی موزه ای سردار آسمانی اضافه شد. در حال حاضر این مجتمع مشتمل بر سه موزه : گوهر و آرایه های تاریخی،هنر جهان و پول ایران است.

 • نشست شورای شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران

  نشست شورای شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران

  نشست شهرداران مناطق ۲۲ گانه با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، سجاد محمدعلی نژاد مشاور و مدیر کل حوزه شهردار، رضا محمدی مدیر کل حوزه امور مناطق، محمد مقدم سرپرست حراست کل شهرداری تهران و شهرداران مناطق ۲۲گانه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ در ساختمان مرکزی شهرداری تهران برگزار شد.

 • جلسه شورای اسلامی شهر تهران

  جلسه شورای اسلامی شهر تهران

  بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران صبح یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ با ریاست مهدی چمران در محل شورا برگزار شد.

 • جلسه بررسی آسیب ها و معضلات اجتماعی

  جلسه بررسی آسیب ها و معضلات اجتماعی

  جلسه بررسی آسیب ها و معضلات اجتماعی عصر شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران, حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)تهران بزرگ، سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سردار ناصر اصلانی معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با موادمخدر و سیدمالک حسینی مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی برگزار شد.

 • دیدار صمیمی معلولان منطقه 5 با مدیران شهری

  دیدار صمیمی معلولان منطقه 5 با مدیران شهری

  عصر روز شنبه 22 آبان 1400 سیدمحمد آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران به همراه احسان شریفی شهردار منطقه 5 و جمعی از مدیران شهری با حضور در بین معلولان این منطقه با آنها دیدار و گفتگو کردند.

 • سمفونی رنگ های پاییزی - دربند

  سمفونی رنگ های پاییزی - دربند

  نه بهار با هیچ اردیبهشتی/ نه تابستان با هیچ شهریوری/ و نه زمستان با هیچ اسفندی/ اندازه پاییز به مذاق خیابان‌ها خوش نمی آید/ پاییز مهری دارد که به دل هر خیابانی می نشیند.

 • جشنواره انار تهران در گذر گردشگری پارک آب و آتش

  جشنواره انار تهران در گذر گردشگری پارک آب و آتش

  جشن انار یکی از جشن هایی است که در فصل پاییز در ایران برگزار می شود. این جشن معمولا در شهرهایی از ایران که سنتی تر هستند برگزار می شود.جشنواره انار تهران در گذر گردشگری پارک آب و آتش در حال برگزاریست و تا ۳۰ آبان ادامه دارد.

 • دیدار مردمی شهردار تهران در مسجد امیر المومنین محله باغ آذری

  دیدار مردمی شهردار تهران در مسجد امیر المومنین محله باغ آذری

  علیرضا زاکانی شهردار تهران در مسجد امیر المومنین محله باغ اذری در منطقه ۱۶، پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰ با مردم دیدار کرد.

 • بازدید شهردار تهران از منطقه 16

  بازدید شهردار تهران از منطقه 16

  صبح پنج شنبه ٢٠ آبان ١٤٠٠ علیرضا زاکانی شهردار تهران با حضور در منطقه ١٦ از امکانات و شرایط موجود در این منطقه بازدید به عمل آورد.

 • آیین رونمایی از ۱۱۰ دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل و نقل عمومی

  آیین رونمایی از ۱۱۰ دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل و نقل عمومی

  آیین رونمایی از ۱۱۰ دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل و نقل عمومی با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، معاونین و مدیران ارشد شهرداری تهران، دوشنبه 17 آبان 1400 برگزار شد.

 • پاییز میدان مشق (سر در باغ ملی)

  پاییز میدان مشق (سر در باغ ملی)

  نه بهار با هیچ اردیبهشتی/ نه تابستان با هیچ شهریوری/ و نه زمستان با هیچ اسفندی/ اندازه پاییز به مذاق خیابان‌ها خوش نمی آید/ پاییز مهری دارد که به دل هر خیابانی می نشیند.

 • برج میلاد در پاییز پایتخت

  برج میلاد در پاییز پایتخت

  نه بهار با هیچ اردیبهشتی/ نه تابستان با هیچ شهریوری/ و نه زمستان با هیچ اسفندی/ اندازه پاییز به مذاق خیابان‌ها خوش نمی آید/ پاییز مهری دارد که به دل هر خیابانی می نشیند.

 • پل طبیعت در پاییز تهران

  پل طبیعت در پاییز تهران

  نه بهار با هیچ اردیبهشتی/ نه تابستان با هیچ شهریوری/ و نه زمستان با هیچ اسفندی/ اندازه پاییز به مذاق خیابان‌ها خوش نمی آید/ پاییز مهری دارد که به دل هر خیابانی می نشیند.