• بازدید شبانه مدیران شهری از مناطق یک ، ٣ و ٥

  بازدید شبانه مدیران شهری از مناطق یک ، ٣ و ٥

  در این بازدید که شامگاه شنبه ١٥ آبان ١٤٠٠ با ادامه بارش‌های تهران، حسین نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری با همراهی جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط زیست ، علیرضا نادعلی عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر، در بازدیدی سرزده از مناطق ۱، ۳ و ۵ وضعیت آبگرفتگی معابر و میزان آمادگی نیروهای شهرداری در این مناطق را بررسی کردند.

 • بازدید شهردار تهران از منطقه ۱۴

  بازدید شهردار تهران از منطقه ۱۴

  صبح پنج شنبه ١٣ آبان ١٤٠٠ علیرضا زاکانی شهردار تهران با حضور در منطقه ١٤ از پروژه ها و شرایط موجود در این منطقه بازدید به عمل آورد.

 • جلسه کارشناسی مسایل منطقه ۱۴

  جلسه کارشناسی مسایل منطقه ۱۴

  صبح روز پنجشنبه سیزدهم آبان ماه همزمان با حضور شهردار تهران در منطقه چهارده جلسه کارشناسی مسایل منطقه با حضور رئیس و برخی از اعضای شورای شهر و برخی معاونین شهردار تهران برگزار شد.

 • دیدار شهردار تهران با رئیس سازمان زندان‌ها

  دیدار شهردار تهران با رئیس سازمان زندان‌ها

  عصر روز پنج شنبه سیزدهم آبان 1400 محمدمهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها بهمراه جمعی از معاونین این سازمان با حضور در شهرداری تهران با علیرضا زاکانی شهردار تهران دیدار و گفتگو کردند.

 • مراسم تودیع و معارفه معاونت بین الملل مرکز ارتباطات شهرداری تهران

  مراسم تودیع و معارفه معاونت بین الملل مرکز ارتباطات شهرداری تهران

  مراسم تودیع و معارفه معاونت بین الملل مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران ظهر روز سه‌شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ با حضور عبدالمطهر محمدخانی رئیس این مرکز برگزار شد.در این مراسم از زحمات زهیر صباغ‌پور آذریان بعنوان معاون اسبق تقدیر به عمل آمد و حمیدرضا غلامزاده بعنوان سرپرست جدید معاونت بین الملل مرکز انتخاب شد.

 • مراسم تجلیل از کشتی‌گیران تیم ملی

  مراسم تجلیل از کشتی‌گیران تیم ملی

  مراسم تجلیل از کشتی‌گیران تیم ملی با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، حمید سجادی وزیر ورزش و باحضور پیشکسوتان و ملی‌پوشان تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی، دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ در مجموعه فرهنگی ورزشی قمر بنی هاشم برگزار شد.

 • مراسم تودیع و معارفه معاونین مرکز ارتباطات شهرداری تهران

  مراسم تودیع و معارفه معاونین مرکز ارتباطات شهرداری تهران

  مراسم تودیع و معارفه معاونین مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران صبح روز دوشنبه سوم آبان ۱۴۰۰ با حضور عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران برگزار شد. در این مراسم از زحمات حسین گنجی بعنوان معاون اسبق تبلیغات و انتشارات و علی شاهرخی بعنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست مرکز تقدیر به عمل آمد و حامد احسانبخش بعنوان سرپرست جدید تبلیغات و انتشارات و حمید عسگری بعنوان سرپرست حوزه ریاست مرکز انتخاب شدند.

 • آیین افتتاح و بهره‌برداری از شبکه مدیریت سیلاب

  آیین افتتاح و بهره‌برداری از شبکه مدیریت سیلاب

  آیین بهره‌برداری و بازدید از پروژه‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی (مدیریت سیلاب غرب تهران) عصر یکشنبه ۲ ابان ۱۴۰۰ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران , عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و محسن منصوری استاندار تهران برگزار شد.

 • سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

  سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

  سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی شامگاه روز جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، حجت الاسلام حمید شهریاری دبیر مجمع تقریب مذاهب اسلامی و جمعی از نمایندگان کشورهای اسلامی در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

 • اتوبوس سیار واکسیناسیون - میدان راه آهن

  اتوبوس سیار واکسیناسیون - میدان راه آهن

  به منظور سرعت گرفتن فرایند تزریق واکسن کرونا مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهرداری تهران در قالب تزریق واکسن به شهروندان از طریق ۲۲ اتوبوس سیار، واحدهای مستقر در ۲۲ ایستگاه مترو، اعزام واحد سیار به ۲۲۰ مسجد در سطح شهر تهران در حال انجام است.

 • شب‌های خیمه شب بازی

  شب‌های خیمه شب بازی

  «شب‌های خیمه شب بازی» به همت خانه موزه خیمه شب بازی ایران و به میزبانی بنیاد رودکی از ۲۴ تا ۲۸ مهر، هر شب در دو سانس ۱۹ و ۲۰، در پهنه رودکی مقابل تالار وحدت برگزار می‌شود.

 • دیدار شهردار تهران با رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه

  دیدار شهردار تهران با رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه

  صبح روز شنبه ۲۴ مهر 1400 طی دیداری علیرضا زاکانی شهردار تهران و حجت الاسلام محمد جواد علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور , دیدار و گفتگو کردند.

 • روایت یک برج ۵۰ساله

  روایت یک برج ۵۰ساله

  برج آزادی با آن معماری تلفیقی دوران‏های هخامنشی، ساسانی و اسلامی به گذشته‌های درخشان تاریخ ایران نظر دارد؛ بنایی سه طبقه با چهار آسانسور ، دو راه پله و ۲۸۶ پلکان که ارتفاع آن از سطح زمین ۴۵ متر است. گفته می‌شود در ساخت برج آزادی ۴۶ هزار قطعه سنگ بریده و پرداخت شده به کار رفته‌است. در این بنا، قوس اصلی وسط برج، نمادی از طاق کسری مربوط به دوره پیش از اسلام (دوره ساسانی) است و قوس بالایی که یک قوس شکسته‌است از دوران بعد از اسلام در ایران حرف می‌زند. رسمی سازی‎هایی که بین این دو قوس را پر می‌کند، الهام گرفته شده از گنبد مساجد ایران است.

 • آغاز مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان می گیرد»

  آغاز مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان می گیرد»

  آغاز مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون اقشار کم برخوردار در قالب پویش «تهران دوباره جان میگیرد»، با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ برگزار شد. در این مراسم تنی چند از افراد گروههای دوام ( نیروهای داوطلب ایمنی و سلامت مناطق ) توسط شهردار تهران مورد تقدیر قرار گرفتند. در پایان مراسم شهردار تهران از مجموعه سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بازدید کرد.

 • صبحگاه مشترک یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور شهردار تهران

  صبحگاه مشترک یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور شهردار تهران

  صبحگاه مشترک یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، سردار بیات فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران، سجاد محمد علی نژاد، مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران، محمد مقدم حراست کل شهرداری تهران و خانواده معظم شهدا، چهارشنبه ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۰برگزار شد.

 • دیدار شهردار تهران با اعضای مجمع نمایندگان استان تهران

  دیدار شهردار تهران با اعضای مجمع نمایندگان استان تهران

  علیرضا زاکانی شهردار تهران عصر روز سه‌شنبه 20 مهر 1400 با اعضای مجمع نمایندگان استان تهران دیدار و گفتگو کرد.

 • باغ فردوس تهران

  باغ فردوس تهران

  باغ فردوس تهران یکی از باغ‌های زیبای پایتخت محسوب می‌شود که از زمان قاجار به یادگار مانده است. این باغ که در حوالی میدان تجریش قرار دارد، به موزه سینما اختصاص داده شده و با داشتن امکاناتی چون سالن‌های سینما، کافه و محیطی دل‌نواز و سرسبز یکی از پاتوق‌های هنرمندان و هنردوستان است.

 • خانه تاریخی ناصر الدین میرزا

  خانه تاریخی ناصر الدین میرزا

  خانه ناصرالدین میرزا به عنوان یکی از چهره های متمول تهران، معماری خاصی از دل کویر در پایتخت قجری دارد. این بنا بین سال‌های ۱۲۸۰ تا ۱۲۸۵ در بخش شمالی محدوده ارگ سلطنتی ساخته شد و مساحت آن ۴۵۰۰ متر بود که اکنون تنها ۹۰۰ متر از آن باقی‌ مانده که آن هم، در تملک صندوق بازنشستگی کشوری است.

 • عمارت تاریخی موسسه حکمت و فلسفه

  عمارت تاریخی موسسه حکمت و فلسفه

  ساختمان انجمن حکمت و فلسفه ایران که مربوط به دوره پهلوی اول در پهنه رودکی واقع شده و در سال ۱۳۸۳ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. هم اکنون مالکیت این بنا متعلق به انجمن حکمت و فلسفه بوده و در حال حاضر ساختمان شماره یک برای برگزاری کلاس‌های انجمن حکمت و فلسفه و ساختمان شماره دو برای امور اداری و اتاق اساتید مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

 • هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری تهران با رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

  هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری تهران با رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

  جلسه هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری تهران با عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران صبح امروز شنبه هفدهم مهرماه ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد.

 • بازدید شهردار تهران از امام زاده داوود(ع)

  بازدید شهردار تهران از امام زاده داوود(ع)

  علیرضا زاکانی شهردار تهران ظهر روز سه شنبه سیزدهم مهر ماه با حضور در امام زاده داوود(ع) ضمن زیارت این امام زاده از بخش های مختلف این مکان مقدس بازدید نمود و با مشکلات نیاز های مختلف خدماتی و شهری این روستا از نزدیک آشنا شد.

 • جلسه تودیع و معارفه رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

  جلسه تودیع و معارفه رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

  جلسه تودیع و معارفه رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران عصر روز شنبه دهم مهرماه ۱۴۰۰ با حضور سجاد محمدعلی نژاد مشاور و مدیر کل حوزه شهردار در سالن اجتماعات مرکز ارتباطات شهرداری برگزار شد. در این جلسه از زحمات مهدی مذهبی بعنوان سرپرست تقدیر و عبدالمطهر محمدخانی بعنوان رئیس مرکز معارفه شد.

 • جلسه شورای معاونین با حضور شهردار تهران

  جلسه شورای معاونین با حضور شهردار تهران

  جلسه شورای معاونین شهرداری تهران صبح روز جمعه نهم مهرماه ۱۴۰۰ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و تنی چند از میران شهری در ساختمان شهرداری تهران برگزار شد.

 • حضور نیروهای خادم الحسین(ع) در کربلا معلی

  حضور نیروهای خادم الحسین(ع) در کربلا معلی

  شهرداری تهران به روال سال های گذشته، خدمات شهری اربعین حسینی (ع) را برعهده گرفته است. امسال اما پاندمی کرونا، این مراسم را دستخوش تحولاتی کرده و کشور عراق ۳۰هزار زائر بیشتر نپذیرفت و پیاده روی امسال اربعین با تعداد کمتری در حال انجام است. ۱۰۰ پاکبان در کربلا معلی مستقر و به دو گروه تقسیم شده و برای انجام مسئولیت در دو شیفت ۸ ساعته خدمت رسانی می کنند.

 • واکسیناسیون اورژانس شهر سالم در پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی

  واکسیناسیون اورژانس شهر سالم در پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی

  شش دستگاه آمبولانس شرکت شهرسالم شهرداری تهران، در شش نقطه مسیر راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی، افراد بالای ۱۸ سال که متقاضی دریافت واکسن بودند را واکسینه کردند.

 • حضور شهردار تهران در مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی

  حضور شهردار تهران در مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی

  علیرضا زاکانی شهردار تهران صبح روز دوشنبه پنجم مهرماه ۱۴۰۰ مصادف با اربعین حسینی (ع) با حضور در مسیر پیاده روی جاماندگان حسینی بخشی از مسیر را همراه با سایر شهروندان پیمود و از غرفه ها و موکب های این مسیر نیز بازدید کرد

 • حضور نیروهای خادم الحسین(ع) در نجف اشرف

  حضور نیروهای خادم الحسین(ع) در نجف اشرف

  شهرداری تهران به روال سال های گذشته، خدمات شهری اربعین حسینی (ع) را برعهده گرفته است. امسال اما پاندمی کرونا، این مراسم را دستخوش تحولاتی کرده و کشور عراق ۳۰هزار زائر بیشتر نپذیرفت و پیاده روی امسال اربعین با تعداد کمتری در حال انجام است. ۱۰۰ پاکبان در نجف اشرف مستقر و به دو گروه تقسیم شده و برای انجام مسئولیت در دو شیفت ۸ ساعته خدمت رسانی می کنند.

 • آیین آغاز به کار و افتتاح ۲۶ مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹

  آیین آغاز به کار و افتتاح ۲۶ مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹

  آیین آغاز به کار و افتتاح ۲۶ مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ شامل ۱۶ مرکز ثابت و خودرویی و ۱۰ ون تجهیز شده جهت خدمت رسانی سیار به اقشار آسیب دیده اجتماعی توسط شهرداری تهران، با حضور دکتر زاکانی شهردار تهران، رییس شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهری در سوله مدیریت بحران منطقه ۱۷ برگزار شد.

 • نشست صمیمانه شهردار تهران با جمعی از قهرمانان پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو

  نشست صمیمانه شهردار تهران با جمعی از قهرمانان پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو

  نشست صمیمانه علیرضا زاکانی شهردار تهران با جمعی از قهرمانان پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، یکشنبه ۲۸ شهریور ماه ۱۴۰۰ در ساختمان اصلی شهرداری تهران برگزار شد.

 • نشست شهردار تهران با مدیران عامل سازمان‌ های شهرداری

  نشست شهردار تهران با مدیران عامل سازمان‌ های شهرداری

  عصر چهارشنبه۲۴ شهریور ۱۴۰۰ علیرضا زاکانی شهردار تهران در دومین نشست مشترک با مدیران عامل و روسای سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تهران دیدار و گفتگو کرد.