• تهران در وضعیت خطرناک

  تهران در وضعیت خطرناک

  شاخص کیفیت هوای شهر تهران در نوزدهم فروردین ۱۴۰۱ روی عدد ۴۸۰ قرار دارد . این درحالی‌ست که شاخص کیفیت هوا طی ۲۴ ساعت گذشته برابر با ۱۹۰ بوده است. پیش بینی ها نشان می‌دهد؛ وزش باد شدید در طول روز ادامه خواهد داشت و کاهش کیفیت هوا ناشی از گسیل گردوخاک دور از انتظار نخواهد بود. با کاهش نسبی تندی باد تا اواخر وقت جمعه کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌قبول قرار خواهد گرفت.

 • تهران آلوده ترین شهر دنیا

  تهران آلوده ترین شهر دنیا

  امروز جمعه ۱۷ ایستگاه سنجش کیفیت هوا در تهران در وضعیت خطرناک، ۹ ایستگاه در وضعیت بسیار ناسالم و دو ایستگاه در وضعیت ناسالم برای همه گروه‌ها قرار دارد، در این بین مناطق ۱، ۲، ۷، ۸، ۹، ۱۳، ۱۸، ۱۹ و ۲۲ دارای شاخص ۵۰۰ هستند.در این شرایط افراد باید از فعالیت‌های خارج از منزل خودداری کنند.

 • اولین جلسه شورای هماهنگی طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور در منطقه ۱۷

  اولین جلسه شورای هماهنگی طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور در منطقه ۱۷

  اولین جلسه شورای هماهنگی اجرای طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور با حضور دکتر علی آقا محمدی قائم مقام وزیر کشور در امور محلات و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، رضا شنگی شهردار منطقه ۱۷،سرهنگ علیرضا تیموری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر، پارسا گوهری دبیر طرح تحول توانمند سازی و تحول اجتماع محور، رحمانی نماینده ستاد اجرایی فرمان امام و دکتر نیکبخت رئیس آموزش و پرورش در سالن جلسات شهرداری منطقه ۱۷ برگزار شد.

 • حسن آباد؛ ۳سال و ۸ماه پس از حریق

  حسن آباد؛ ۳سال و ۸ماه پس از حریق

  ۳سال و ۸ماه پیش ضلع شمال‌غربی میدان حسن آباد دچار حریق بزرگی شد؛ آتش سوزی که آسیب‌های شدیدی را به نمای میدانی که بین تهرانی‌های قدیم به خاطر پوشش فلزی گنبدهایش، به «هشت گنبد» معروف بود، وارد کرد. حالا با وجود گذشت ٣ سال از زمان این حادثه و قول های مسئولان وقت که پس از واقعه حریق از زمان کم بازسازی آن خبر داده بودند، هنوز بازسازی این بنای ارزشمند به پایان نرسیده و حتی در مقاطعی،به حال خود رها شده که به طور حتم، آسیب های بسیاری را برای میراث شماره ۱۹۷۷ آثار ملی ایران به دنبال خواهد داشت. این گزارش تصویری روایت کننده وضعیت فعلی بخش شمال غربی میدان تاریخی حسن آباد است که دچار حریق شد و در حال حاضر...

 • ترتیل خوانی قرآن کریم در حرم عبدالعظیم حسنی (ع)

  ترتیل خوانی قرآن کریم در حرم عبدالعظیم حسنی (ع)

  مراسم ترتیل خوانی جزء سوم قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان در مصلی امام علی(ع) حرم عبدالعظیم حسنی(ع) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی، سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ برگزار شد.

 • نخستین جلسه قرارگاه حمل و نقل عمومی و پاک

  نخستین جلسه قرارگاه حمل و نقل عمومی و پاک

  نخستین جلسه قرارگاه حمل و نقل عمومی و پاک صبح امروز سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ با حضور شهردار تهران برگزار شد.

 • دیدار فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) با شهردار تهران

  دیدار فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) با شهردار تهران

  علیرضا زاکانی شهردار تهران صبح امروز دوشنبه ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۱، با سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، دیدار و گفت و گو کرد.در این جلسه پیرامون مسایل و اقدام های مشترک در حوزه امور اجتماعی، فرهنگی بحث و تبادل نظر شد.

 • گردهمایی فصلی مدیران شهرداری تهران

  گردهمایی فصلی مدیران شهرداری تهران

  گردهمایی فصلی مدیران شهرداری تهران در اولین روز ماه مبارک رمضان، شامگاه یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ در فرهنگسرای بهمن برگزار شد.

 • پنجاه و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران

  پنجاه و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران

  صبح یکشنبه چهاردهم فروردین ماه ۱۴۰۱ پنجاه و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با حضور شهردار تهران علیرضا زاکانی و جمعی از معاونین شهردار در محل شورای اسلامی شهر تهران به ریاست پرویز سروری برگزارشد.

 • آغاز به کار حضوری مدارس در سال جدید

  آغاز به کار حضوری مدارس در سال جدید

  طبق اعلام یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، فعالیت مدارس از صبح روز ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۱ به مانند پیش از آغاز شیوع ویروس کرونا بازگشت و با تدابیر ترافیکی شهرداری تهران و پلیس راهور، دانش آموزان به صورت حضوری در کلاس های درس خود حاضر شدند.

 • جلسه هماهنگی تمهیدات حمل و نقل ترافیک

  جلسه هماهنگی تمهیدات حمل و نقل ترافیک

  صبح امروز یکشنبه چهاردهم فروردین ۱۴۰۱ جلسه تمهیدات حمل و نقل ترافیک با حضور دکتر سیدمجتبی شفیعی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران و سردار محمد حسین حمیدی رییس پلیس راهور استان تهران و جمعی از مدیران ارشد شهرداری همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی در محل معاونت حمل و نقل ترافیک برگزار شد.

 • بعد از ۱۳

  بعد از ۱۳

  آیین سیزده بدر، در ظاهر روز آشتی با طبیعت است اما فضای سبز شهرها، جاده ها و حتی جنگل ها پس از ۱۳ نمایش نازیبایی ها و البته انباشت زباله است.

 • روز طبیعت در اراضی عباس آباد

  روز طبیعت در اراضی عباس آباد

  در روز طبیعت و مصادف با ۱۳ فروردین ماه، خانواده های تهرانی و مسافران نوروزی با حضور در اراضی عباس آباد، این روز را گرامی داشتند .

 • روز طبیعت در بوستان ملت

  روز طبیعت در بوستان ملت

  در روز طبیعت و مصادف با ۱۳ فروردین ماه، خانواده های تهرانی و مسافران نوروزی با حضور در بوستان ملت، این روز را گرامی داشتند .

 • جشن ملی پرچم در اراضی عباس آباد

  جشن ملی پرچم در اراضی عباس آباد

  جشن ملی پرچم با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، حسین نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران، احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران، سید محمد حسین حجازی مدیر عامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد و جمعی از سفرا و نمایندگان کشورهای مختلف در مجموعه باغ هنر اراضی عباس آباد جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ برگزار شد.

 • جشن ملی پرچم با حضور شهردار تهران

  جشن ملی پرچم با حضور شهردار تهران

  جشن ملی پرچم با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، حسین نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران، احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران، سید محمد حسین حجازی مدیر عامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد و جمعی از سفرا و نمایندگان کشورهای مختلف در مجموعه باغ هنر اراضی عباس آباد جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ برگزار شد.

 • روز جمهوری اسلامی ایران در برج میلاد

  روز جمهوری اسلامی ایران در برج میلاد

  بعد از ظهر روز ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۱، ویژه برنامه روز جمهوری اسلامی ایران با اجرا برنامه های فرهنگی و توزیع ۱۴۰۱ عدد بادکنک به رنگ پرچم جمهوری اسلامی ایران و حضور شهروندان تهرانی و مسافران نوروزی در برج میلاد تهران برگزار شد.

 • نقد و بررسی عملکرد معاونت «امور مناطق» در سال گذشته و سال جدید

  نقد و بررسی عملکرد معاونت «امور مناطق» در سال گذشته و سال جدید

  نقد و بررسی عملکرد معاونت «امور مناطق» در سال گذشته و سال جدید با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از معاونین و مدیران ارشد شهرداری تهران، چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ برگزار شد.

 • نقد و بررسی عملکرد سازمان بازرسی در سال گذشته و سال جدید

  نقد و بررسی عملکرد سازمان بازرسی در سال گذشته و سال جدید

  نقد و بررسی عملکرد سازمان بازرسی در سال گذشته و سال جدید با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از معاونین و مدیران ارشد شهرداری تهران، چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ برگزار شد.

 • نقد و بررسی عملکرد معاونت منابع انسانی در سال گذشته و سال جدید

  نقد و بررسی عملکرد معاونت منابع انسانی در سال گذشته و سال جدید

  ظهر چهارشنبه ١٠ فروردین ماه ١٤٠١ جلسه نقد و بررسی عملکرد معاونت منابع انسانی در سال گذشته و سال جدید با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و مدیران این معاونت برگزار شد.

 • موزه دوران اسلامی ایران در ایام نوروز

  موزه دوران اسلامی ایران در ایام نوروز

  موزه دوران اسلامی ایران یکی از مکان هایی است که میزبان گردشگران در ایام نوروز است، این موزه اشیا متعلق به دوران اسلامی، از قرن هفتم میلادی تا زمان معاصر را به شما معرفی می کند.

 • ویژه برنامه نوروزگاه در باغ موزه قصر

  ویژه برنامه نوروزگاه در باغ موزه قصر

  عصر سه شنبه ٩ فروردین ماه ١٤٠١، ویژه برنامه نوروزگاه با حضور شهروندان در باغ موزه قصر برگزار شد. همچنین حجت الاسلام و المسلمین میثم امرودی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از چگونگی برگزاری این ویژه برنامه بازدید به عمل آورد.

 • ویژه برنامه نوروزگاه در بوستان رازی

  ویژه برنامه نوروزگاه در بوستان رازی

  ویژه برنامه «نوروزگاه» همزمان با ایام نوروز ١٤٠١ با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری در فرهنگ‌سرای رازی برگزار شد. این ویژه برنامه در فرهنگ‌سرای اشراق، خاوران، بهمن و باغ‌موزه قصر نیز برگزار می‌شود.

 • شادپیمایی عروسکی اقوام ایرانی در بوستان دانشجو

  شادپیمایی عروسکی اقوام ایرانی در بوستان دانشجو

  بعد از ظهر روز دوشنبه ۸ فروردین ماه ۱۴۰۰، شادپیمایی گروه نمایش عروسکی اقوام ایرانی در بوستان دانشجو برگزار شد.

 • عمارت مسعودیه در تصرف فیلم‌سازان

  عمارت مسعودیه در تصرف فیلم‌سازان

  ایام نوروز فرصت مناسبی برای بازدید از مجموعه های تاریخی نظیر عمارت مسعودیه است، اما حضور گروه های فیلمسازی در حیاط مجموعه عمارت مسعودیه موانعی را برای بازدید کنندگان عمومی ایجاد میکند، شاید با کمی برنامه ریزی میشد از این ایام بهتر استفاده کرد تا شهروندان و مسافران نوروزی از این مجموعه تاریخی زیبا نهایت استفاده را ببرند.عکس های فوق نشان از وجود دکورهای فیلم در این عمارت هستند.

 • موزه ملی ایران در ایام نوروز

  موزه ملی ایران در ایام نوروز

  با فرا رسیدن نوروز ١٤٠١ موزه ملی ایران، به عنوان بزرگ‌ترین، مهم‌ترین و قدیم‌ترین موزه کشور میزمان بازدید کنندگان در ایام نوروز است.

 • باغ ایرانی در ایام نوروز

  باغ ایرانی در ایام نوروز

  باغ ایرانی (بوستان مهندس مختاری) با فضایی دل انگیز واقع در محله ده ونک یکی از بوستان هایی است که در ایام نوروز ۱۴۰۱ میزبان خانواده ها و مسافران نوروزی است.

 • بهارستان در پایتخت

  بهارستان در پایتخت

  همزمان با فرارسیدن بهار و نوروز باستانی در کشور سازمان زیباسازی شهرداری تهران اقدام به برگزاری جشنواره بهارستان با محوریت هنرهای شهری در محله های مختلف تهران نموده است.

 • استقبال مسافران از ویژه برنامه‌های نوروزی منطقه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد

  استقبال مسافران از ویژه برنامه‌های نوروزی منطقه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد

  منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد همزمان با آغاز قرن تازه میزبان مسافران و گردشگران نوروزی پایتخت است که نسبت به نوروزهای پیش از اپیدمی کرونا، رشد بی سابقه ای داشته است.

 • جشنواره نوروزی منطقه ۹

  جشنواره نوروزی منطقه ۹

  به منظور ایجاد فضایی بانشاط در محلات غرب تهران، برنامه‌های متنوع و برپایی جشن و کاروان های نوروزی، کارناوال نوروزی تخم مرغ‌های رنگی و جشن بهار لبخند در منطقه ۹ تهران اجرا شد.