• تهران از این طرف/ ویژه پلاسکو و یادواره‌ای برای شیده لالمی

  تهران از این طرف/ ویژه پلاسکو و یادواره‌ای برای شیده لالمی

  در شماره ۱۴ و ویژه‌ی پادکست «تهران از این طرف»، به مناسبت سالگرد فروریختن ساختمان پلاسکو در سال ۹۵، به این حادثه پرداخته شده است. سالگرد این حادثه با از دست دادن شیده لالمی، روزنامه‌نگار و دبیر اجتماعی روزنامه همشهری، همزمان شده و این پادکست با روایت و صدای او آغاز می‌شود.

 • نواهایی برای چهلمین روز
 • چند لحظه با محرم
 • تهران از این طرف/موسیقی پیاده رو

  تهران از این طرف/موسیقی پیاده رو

  قسمت پنجم پادکست «تهران از این طرف»، به موسیقی خیابانی پرداخته است. راویان این قسمت عبارتند از: پیروز ارجمند: پژوهشگر موسیقی و آهنگ‌سازاو مدیرکل سابق دفتر موسیقی وزارت ارشاد است،نسرین خنجری: نمایشنامه‌نویس و معمار، آرش اشعریون: نوازنده‌ی خیابانی، سیتا اسکندری: پیانیست و بازیگر تئاتر، آریا لطیف‌پور: نوازنده‌ی تار و فارغ‌التحصیل موسیقی، امید داستان‌پور: فارغ‌التحصیل کارگردانی تئاتر و نوازنده.

 • حوالی کریمخان

  حوالی کریمخان

  قسمت چهارم پادکست «تهران از این طرف»، به خیابان کریمخان و حوالی آن پرداخته است. راویان این قسمت عبارتند از: کامبیز درمبخش :طراح، کاریکاتوریست و گرافیست شهیندخت رییس‌زاده: مترجم؛ او اولین مترجم آثار می‌آلکات در ایران است. برات‌الله صمدی‌راد: مدیرمسئول ماهنامه اندیشه پویا و مدیرکل روابط عمومی شرکت رجا آرمن نظریان: مشاور امور ادیان و مذاهب شورای استان تهران؛ او از ارامنه متولد تهران است.

 • تهران از این طرف/ چنار، هر دو متر یکی

  تهران از این طرف/ چنار، هر دو متر یکی

  قسمت سوم پادکست «تهران از این طرف»، به خیابان ولیعصر و چنارهایش پرداخته است. راویان این قسمت عبارتند ازرها فریدی، زهره طلوع حسینی، هادی آفریده، سینا رحیم‌پور.

 • تهران از این طرف/ قصه ما و دوچرخه

  روایتی از تجربه زیستن با دوچرخه

  تهران از این طرف/ قصه ما و دوچرخه

  قسمت دوم پادکست «تهران از این طرف»، به تجربه زیستن با دوچرخه پرداخته است.راویان این قسمت عبارتند از پیروز حناچی؛ شهردار تهران، کسی که تقریبا هر سه‌شنبه با دوچرخه به محل کار خود می‌رود، کوروش بختیاری؛ بنیانگذار کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو،شیما هاشمی، احسان و ارسلان منصوریان؛ خانواده‌ای که با دوچرخه سفر می‌کنند و فرانک جواهری؛ خبرنگار چندرسانه‌ای هستند.

 • تهران از این طرف/ در روزگار قرنطینه

  روایت اول

  تهران از این طرف/ در روزگار قرنطینه

  در هر قسمت از پادکست تهران از این طرف، تهران را برایتان از زبان دیگران روایت می‌کنیم.قسمت اول با عنوان روزگار قرنطینه، روایتی از تجربه تهرانی در روزهای است که تهران به خاطر کرونا قرنطینه شد.با ما بشنوید: