مرحله اصلی واکسیناسیون کارکنان شرکت بهره برداری مترو آغاز شد

رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا و مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آغاز مرحله اصلی واکسیناسیون کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از امروز سه شنبه پنجم مردادماه 1400 خبر داد.

به گزارش شهر به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه عباس نظری با اشاره به اینکه واکسیناسیون تعدادی از کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه  همزمان با رانندگان تاکسی و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی دیروز در بوستان ولایت انجام شد.گفت: امروز در فاز اصلی  واکسیناسیون 300 نفر از کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در سالن ولایت ساختمان مرکزی شرکت انجام شد.

او تصریح کرد: برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در روز اول برای ٣٠٠ نفر از کارکنان به صورت پیامک فراخوان داده ایم تا در فاصله زمانی مختلف مراجعه کنند و از همکاران خواسته شد در صورت عدم حضور با ارسال عدد یک انصراف خود را اعلام تا به افراد جایگزین اطلاع رسانی شود.

نظری افزود: همکاران محترم پس دریافت پیامک می توانند با همراه داشتن کارت پرسنلی، کارت ملی در ساعت تعیین شده به محل مراجعه و واکسن خود را دریافت کنند.

مدیر اجرایی پروژه  واکسیناسیون کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: از فردا (چهارشنبه ششم مردادماه 1400) در گروهای هزار نفری شامل راهبران قطار، خدمات مسافری، پاکبانان، انتظامات و سایر افرادی که به طور مستقیم با مسافران در ارتباط هستند انجام می شود همچنین با توجه به اینکه فضای مناسبی ایجاد شده هماهنگی های لازم جهت واکسینه شدن 100 نفر از رانندگان تاکسی نیز انجام می شود.

نظری خاطرنشان کرد: باتوجه به هماهنگی های انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی تا واکسینه شدن تمامی 14 هزار پرسنل رسمی ،قرادادی و پیمانکاران این روند ادامه دارد. و در تلاش هستیم با هماهنگی های انجام شده برای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون و رفاه حال بیشتر پرسنل دو مرکز دیگر در غرب را فعال کنیم تا دسترسی کارکنان شاغل در خط پنج و غرب تسهیل شود.

۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
کد خبر: 12067

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 1 =