داوطلبین خانه های دوام فعال در فرآیند واکسیناسیون واکسینه می شوند

شهر: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: سازمان برای انجام فرآیند واکسیناسیون از نیروهای داوطلب مدیریت بحران دعوت به همکاری کرد و در حال حاضر تعدادی از نیروهای داوطلب خانه های دوام و ایمنی در مراکز واکسیناسیون اعم از پایگاه های بحران و دیگر مراکز در حال خدمت رسانی به شهروندان هستند. واکسیناسیون این داوطلبین هم به این صورت است که آن ها توسط سازمان مدیریت بحران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معرفی شده و در همان مراکز واکسینه می شوند.

رضا کرمی محمدی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار شهر در پاسخ به این سوال که آیا سازمان مدیریت بحران برنامه ای برای واکسیناسیون نیروهای سازمان مدیریت بحران وگروه هایی مانند مسئولین خانه های دوام و ایمنی دارد گفت: درخواستی از طرف خانه های دوام و ایمنی جهت واکسیناسیون ارائه نشده است. کارکنان سازمان مدیریت بحران نیز مانند بقیه نیروهای شهرداری تهران از طریق شرکت شهر سالم واکسینه خواهند شد.

کرمی محمدی در ادامه تاکید کرد: برای واکسیناسیون نیروهای سازمان مدیریت بحران درخواست داده شده، اما هنوز به نتیجه نرسیده است.

او در پاسخ به سوال واکسیناسیون داوطلبین خانه های دوام و ایمنی توضیح داد: سازمان برای انجام فرآیند واکسیناسیون از نیروهای داوطلب مدیریت بحران دعوت به همکاری کرد. در حال حاضر تعدادی از نیروهای داوطلب خانه های دوام و ایمنی در مراکز واکسیناسیون اعم از پایگاه های بحران و دیگر مراکز در حال خدمت رسانی به شهروندان هستند. واکسیناسیون این داوطلبین هم به این صورت است که آن ها توسط سازمان مدیریت بحران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معرفی شده و در همان مراکز واکسینه می شوند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران افزود: مابقی کارکنان سازمان مدیریت بحران نیز باید براساس نوع وظایفشان در نوبت تزریق واکسن قرار گیرند، که در راستای واکسیناسیون گسترده واکسینه خواهند شد.

۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
کد خبر: 12578

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =