واکسینه شدن بیش از یک میلیون تهرانی در پایگاه های مدیریت بحران پایتخت

مجموع واکسن های تزریق شده در پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران به یک میلیون و 200 هزار و 110 دُز واکسن رسید. رکورد واکسیناسیون کرونا طی یک روز در پایگاه مدیریت بحران دماوند با 3500 دُز واکسن کرونا شکسته شد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در نشست ادواری دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق 22 گانه شهر تهران که با حضور علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، معاونان و مدیران سازمان و جمعی از دبیران پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران برگزار شد، گزارشی از روند بازدیدهای دوره ای از پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران و روند انجام واکسیناسیون در پایگاه ها ارائه شد.

بر اساس گزارش معاونت آمادگی، مقابله و پدافند غیر عامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، تاکنون بیش از یک میلیون و 200 هزار و 110 دُز واکسن در 24 پایگاه مدیریت بحران تزریق شده است و پایگاه های مدیریت بحران فتح، انبار نفت، دماوند، بریانک، سازمان برنامه جنوبی، ایرانشهر به ترتیب بیشترین آمار واکسیناسیون را داشته اند.

همچنین پایگاه های مدیریت بحران دماوند، انبار نفت، اشراق، بعثت و بریانک رکورد بیشترین تزریق واکسن در یک روز را ثبت کرده اند.

در این نشست در ارائه گزارشی از روند بازدیدهای صورت گرفته از پایگاه های پشتیانی مدیریت بحران وضعیت تاسیسات و سیستم سرمایشی پایگاه ها ، وضعیت نظم و انضباط و نظارت ،  نحوه پشتیبانی و سایر اقدامات انجام شده از سوی دبیران ستادهای مدیریت بحران شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت. جمعی از دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق نیز به بیان دغدغه ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
کد خبر: 13017

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =