نگهداشت شهر اصلی ترین خواسته شهروندان از مدیریت شهری است

مهدی صالحی شهردار جدید منطقه ۲ درنخستین جلسه شورای معاونین و مدیران منطقه به تشریح برنامه ها و تعیین چشم انداز پیش روی منطقه و تبیین اهداف متناسب با سیاست های مدیریت شهری پرداخت.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، مهدی صالحی، شهردار منطقه دراین نشست با اشاره به اینکه برنامه ها متناسب با سیاست های مدیریت شهری پیش بینی و اجرا می شود،گفت: نگهداشت شهرو سرعت بخشی در امر خدمت رسانی مطلوب ترمهمترین اولویت مدیریت شهری منطقه در راستای رفاه و آسایش شهروندان است .
او با بیان اینکه محور اصلی فعالیت های حوزه خدمات شهری در شش ماهه دوم سال  و آمادگی کامل  برای مدیریت بارش ها و نزولات آسمانی است،گفت: برهمین اساس قبل از آغاز فصل بارندگی ، یک برنامه جهادی و فوریتی نگهداشت شهر در سطح نواحی ۹گانه برنامه ریزی و در دستور کار قرار گیرد.
صالحی افزود: این هدف مهم با برنامه ریزی دقیق و گسترده در راستای جلب رضایت مندی شهروندان انجام می شود،چرا که شهروندان فعالیت های مدیریت شهری را بر اساس بحث نگهداشت شهر ارزیابی می کنند و  برهمین اساس  جلب رضایت شهروندان از خدمات در مقیاس مینیاتوری در سطح محلات دارای اهمیت است.
شهردار منطقه۲ توسعه درآمدهای پایدار را از دیگر دغدغه های مهم و جدی مدیریت شهری برشمرد و گفت:  ایجاد درآمد پایدار برای مدیریت شهری یکی از مسائل و موضوعات مهم در تاب‌آوری اقتصادی شهری است برهمین اساس تلاش می کنیم با برنامه ریزی دقیق و  برگزاری مستمر جلسات کمیته درآمد بتوانیم به نقطه مطلوب برسیم.
او افزود: در جلسات کمیته درآمد شاخص های ده گانه در حوزه درآمدی به طور جدی و مستمر مورد ارزیابی و برنامه ریزی قرار می گیرد.
صالحی درادامه  بر تسریع در تکمیل پروژه های نیمه تمام، انضباط مالی،ساماندهی صورت وضعیت ها و قراردادها تاکید کرد .
شهردار منطقه ۲  با بیان اینکه  تحقق اهداف مدیریت شهری در گرو تلاش جمعی ،همراهی و همدلی همه جانبه مدیران و نیروی انسانی کارآمد در هر رده سازمانی است، گفت: با توجه به اهمیت سلامت کارکنان، حوزه معاونت منابع انسانی موظف است تا پایش وضعیت واکسیناسیون پرسنل  را به طور جدی دردستور کار قرار دهد.
بر اساس این گزارش در ادامه این جلسه هر یک از معاونین،مدیران و شهرداران نواحی  به طور جداگانه برنامه‌های خود را برای خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان ارایه کردند.

۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
کد خبر: 13420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =