آزمون عملی آتش ‌نشانی در ۶ بخش برگزار می‌شود

شهر: ملکی گفت: آزمون عملی آتش ‌نشانی در ۶ بخش از تاریخ ۲۶ مهر تا ۹ آبان ماه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار خواهد شد.

 پس از اعلام فراخوان سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، ۱۲ تیرماه آزمون استخدامی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور همراه با اعمال پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده و نتایج آزمون ۱۵ شهریور ماه اعلام شد. پس از آن مقرر شد براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته آزمون عملی در زمان اعلام شده از سوی سازمان، برگزار شود.

در همین راستا؛ جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهر درخصوص جزئیات برگزاری آزمون عملی آتش ‌نشانی گفت: پس از برگزاری آزمون کتبی سازمان آتش نشانی، در مرحله اول ۱۰۰۰ نفر آقا و ۱۳۷ نفر خانم پذیرفته شده و آماده انجام آزمون عملی شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: براساس برنامه ریزی های سازمان، آزمون عملی از تاریخ ۲۶ مهر تا ۹ آبان ماه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار خواهد شد.

ملکی با بیان اینکه در ابتدا برگرازی آزمون، قد و وزن داوطلبان اندازه‌گیری خواهد شد، افزود: آزمون عملی در ۶ بخش که شامل: انعطاف پذیری بدن، قدرت دست، پلانک ثابت(حرکت تعادلی)، بارفیکس، حرکات ترکیبی و دو ١۶٠٠ متر است که با داوری متخصصان ورزشی برگزار خواهد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی اضافه کرد: البته بخش‌هایی مانند تست سلامت جسمانی‌ و گزینش نیز انجام خواهد شد. در نهایت با احتساب نمره آزمون کتبی و عملی ۱۰۰ نفر آقا و ۱۶ نفر خانم پذیرفته شده و برای گذراندن دوره های‌ آموزشی به مرکز آموزش سازمان آتش نشانی معرفی خواهند شد.

ملکی با اشاره به اینکه شرکت در آزمون عملی منوط به دریافت کارت ورود به جلسه خواهد بود، عنوان کرد: قرار است این آزمون طی چند روز برگزار و زمان انجام آزمون برای هر داوطلب در کارت ورود به جلسه او درج می شود. البته جهت یادآوری برای همه داوطلبان پیامک نیز ارسال شده تا در زمان بندی مشخص برای شرکت در آزمون مراجعه کنند.

۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
کد خبر: 13646

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 11 =