تزریق بیش از ۳۰ هزار دُز واکسن کرونا به افراد آسیب پذیر

مجموع واکسن‌های کرونا تزریق شده در ۱۰ واحد واکسیناسیون سیار شهرداری تهران به افراد آسیب پذیر به بیش از ۳۰ هزار دز واکسن رسیده است.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در حالیکه در مرحله نخست پویش جهادی واکسیناسیون شهرداری تهران که از اول مهرماه به اجرا درآمد بیش از ۳۰ هزار دز واکسن به افراد آسیب پذیر تزریق شده است. طی ۶ روز از آغاز تزریق دز دوم واکسن به افراد آسیب‌پذیر در تهران توسط این پویش جهادی مجموع تزریق دز دوم به بیش از ۴ هزار دز واکسن رسید.

بر اساس این گزارش، همزمان با آغاز پویش جهادی واکسیناسیون شهرداری تهران با شعار تهران دوباره جان می‌گیرد، کار واکسیناسیون گروه‌های آسیب پذیر در محل تجمع آنان با استفاده از واحدهای سیار در دستور کار قرار گرفت که از اول آبان ماه تزریق دُز دوم واکسیناسیون افراد آسیب پذیر در حال اجرا است.

بر همین اساس، ۱۰ تیم سیار شهرداری تهران با حضور در مراکز نگهداری معتادان و گروه‌های آسیب پذیر از جمله ساکنان سکونتگاه‌های غیررسمی، اتباع خارجی، معتادان، بی‌خانمان‌ها، کودکان کار و خانواده‌های آنها و حاشیه‌نشینان نسبت به تزریق دُز دوم واکسن به افراد واجد شرایط مستقر در این مراکز اقدام کردند.

در مجموع تا پایان روز جمعه ۷ آبان ماه بیش از ۳۰ هزار دز واکسن در این پویش جهادی به افراد آسیب پذیر تزریق شده است.

۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰
کد خبر: 13972

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =