حمایت از کارآفرینی اجتماعی وظیفه مجموعه مدیریت شهری است

سوده نجفی با حضور در منطقه ۹ ضمن گفت‌وگو با شهروندان در جریان مسائل حوزه شهرسازی، خدمات شهری و محیط زیست قرار گرفت.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، سوده نجفی، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با حضور در شهرداری منطقه ۹ ضمن گفت‌وگو با شهروندان از حوزه‌های شهرسازی و معماری، محیط زیست و خدمات شهری بازدید کرد.

عضو کمیته سلامت شورای اسلامی شهر با حضور در معاونت شهرسازی و معماری خواهان حفظ کرامت و عزت مراجعین شد و با تاکید بر تسهیل در رسیدگی به پرونده‌های شهرسازی به برخی پرونده‌های خاص این حوزه رسیدگی کرد.

او در ادامه با حضور در معاونت خدمات شهری و محیط زیست به بررسی چالش‌های خدمات شهری پرداخت و از تلاش‌های نیروهای خدمات رسان در امور نگهداشت شهر قدردانی کرد.
نجفی، خدمت رسانی در منطقه ۹ را با توجه به وضعیت بافت فرسوده و ریزدانه، تراکم جمعیت و فقدان زیرساخت های شهری، امری دشوار دانست و خواهان تسریع در فرایند نوسازی بافت فرسوده و نیز تکمیل زیرساخت های شهری مانند فاضلاب شهری در این پهنه از پایتخت شد.
 

حضور در مقبره شهدای بوستان کوکب و سایت پسماند منطقه

او با حضور در مقبره شهدای بوستان کوکب ضمن ادای احترام به شهدای گمنام در جریان بازسازی المان مذکور قرارگرفت.
عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری در ادامه بازدیدی میدانی از سایت پسماند منطقه بر مکانیزه شدن فرایند پسماند و توجه به جنبه‌های محیط زیستی و سلامت شهری در حوزه پسماند تاکید کرد.
 

نشست صمیمانه با فرزندان شهید شاغل در منطقه

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با همراهی محمدجواد خسروی، شهردار منطقه ۹، در نشستی صمیمانه که با فرزندان شهید شاغل در منطقه داشت، فرزندان شهدا را سرمایه‌های پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

سوده نجفی رویکرد شورای ششم به مناطق کم برخوردار را در راستای تامین عدالت اجتماعی و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان دانست و گفت: کارآفرینی اجتماعی و بازگرداندن آسیب دیدگان اجتماعی به آغوش خانواده و جامعه یک ضرورت اجتماعی است که باید مورد توجه مجموعه مدیریت شهری قرار بگیرد.

او در خاتمه اظهار امیدواری کرد تا با خدمت جهادی مدیریت شهری و همیاری و مشارکت شهروندان، شهری در تراز فرهنگ و شان شهروندان داشته باشیم.

۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶
کد خبر: 14364

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 7 =