انتصاب اعضای شورای عالی و کمیته برنامه‌ریزی و نظارت ستاد ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد

شهردار تهران در احکامی جداگانه اعضای شورای عالی و کمیته برنامه‌ریزی و نظارت ستاد ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد شهرداری تهران را منصوب کرد.

به گزارش شهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران، در حکمی ابوالفضل فلاح، سجاد محمدعلی‌نژاد و محمد مقدم را به عنوان اعضای شورای عالی ستاد ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد شهرداری تهران منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است:

امید است با استعانت از پروردگار یکتا ضمن شناخت کامل فرایندها، ایجاد شفافیت در عملکردها و صیانت از حقوق عمومی و بیت‌المال را سرلوحه کار خود در شورا قرار داده و همواره در راستای ریشه‌کن‌سازی سیستمی فساد، بهینه‌سازی عملکرد و ارتقاء کارامدی شهرداری اقدام نمایید.

زاکانی همچنین در احکامی جداگانه رئیس، نایب رئیس و اعضای کمیته برنامه‌ریزی و نظارت ستاد ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد شهرداری تهران را منصوب کرد.

در این رابطه لطف‌الله فروزنده به عنوان رئیس، داود گودرزی به عنوان نایب رئیس و ابوالفضل فلاح، محمد مقدم، محمدحسین شیخ حسن، سعید کرمی، محمد داودی، محمد فرجود و محمد شوریابی را به عنوان اعضای این کمیته منصوب کرد.

در بخشی از حکم آمده است: امید است با برنامه‌ریزی و بازنگری قوانین و مقررات و رویه‌های اجرایی، با رویکرد شفاف‌سازی، هوشمندسازی، پیشگیری، بازدارندگی و برخورد قاطع با تخلفات نسبت به شناسایی و احصاء مصادیق تعارض منافع، بروکراسی‌های زائد اداری و فسادآفرین اقدام نموده و ضمن تدوین شاخص‌های سلامت و برنامه عملیاتی ارتقاء سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندان با بررسی راهکارهای مختلف به منظور مقابله با فرایندهای درون سازمانی منجر به فساد و تهدید سلامت سازمان اقدام نمایید.

انتهای پیام/

۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
کد خبر: 16713

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 4 =