پروژه عمومی‌سازی پارک ملی هوا و فضا حرکتی در مسیر نمایش غرور ملی ایرانیان است

شهردار منطقه۲۱ از پروژه عمومی‌سازی مجموعه نمایشگاه ملی هوا و فضا که در ناحیه دو این منطقه واقع شده، بازدید کرد.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱، حسین کاشانی پور طی بازدیدی که از نمایشگاه ملی هوا و فضا داشت از نزدیک با مسئولین اجرایی این مرکز تخصصی درخصوص بهره برداری عمومی از ظرفیت های موجود در این مجموعه صحبت کرد.

شهردار منطقه۲۱ در طول بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه ملی هوا و فضا گفت: در مبحث واقعیت های تحقق یافته انقلاب اسلامی ایران، می توان هوا و فضا را به روشنی تببین و درک کرد که از جمله موفق ترین حوزه های عملکردی ماست.

او افزود: مهم ترین ابعاد تجلی دستاوردهای تکنولوژیکی حوزه هوا و فضا؛ برتری دستاوردهای ایران و شکسته شدن هژمونی قدرت های برتر دنیا در تولید فناوری های روز است. جوانان نخبه ایران زمین با اتکا به دانش بومی و فناوری های ساخت داخل، اتفاقات بزرگی را رقم زده اند.

کاشانی پور تصریح کرد: می بایست در بازدید از این مرکز علمی "خودباوری ملی و احساس غرور و آرامش" در بین بازدیدکنندگان اعتلاء یابد. هر فردی که از نمایشگاه بازدید می کند؛ با دیدن این حجم از تکنولوژی به این مهم پی خواهد برد که تبلیغات سوء دشمنان اسلام و ایران بی اثر مانده است.

شهردار ورودی غربی پایتخت یادآور شد: وجود راویان آگاه و مطلع در بخش های مختلف نمایشگاهی این مرکز بسیار ضروری است تا بازدیدکنندگان علاوه بر مشاهده این تولیدات فناورانه با پیشینه علمی و اجرایی و همچنین بهره برداری عملیاتی آنها در میادین متعدد آشنا شوند.

در ادامه، صیاد نقاب رئیس دانشگاه هوا و فضا درخصوص توسعه مجموعه نمایشگاهی این مرکز گفت: با انجام برنامه های مشترک در حوزه های همکاری با محوریت گردشگری می توان گام های بزرگی در راستای هر چه بیشتر شناخته شدن نمایشگاه ملی هواوفضا در بین عموم مردم برداریم و درب های این مرکز تخصصی جهت بازدید همگان گشوده شود.

رئیس دانشگاه هوا و فضا همچنین خاطرنشان کرد: با تبلیغات گسترده می توان ظرفیت بسیار مطلوبی در حوزه گردشگری علمی این مرکز تخصصی ایجاد کرد و با پایان یافتن کرونا و تکمیل شدن بخش های اصلی این نمایشگاه، بازدید برای عموم برقرار خواهد شد.

انتهای پیام

۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
کد خبر: 16916

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 5 =