بازدید از سایت گردشگری بام تهران و ایستگاه جمع‌آوری پسماند خشک اوشان

شهردار پایتخت در نهمین پویش «قرار خدمت» راهی منطقه یک شد.

به گزارش خبرنگار شهر، علیرضا زاکانی که در نهمین برنامه از پویش «قرار خدمت»، به همراه مدیران ارشد شهرداری به منطقه یک رفته است، برنامه های امروز را از ساعت ۱۵ و بازدید از پروژه های منطقه آغاز کرد.

آخرین وضعیت احداث سایت گردشگری بام تهران بررسی شد

شهردار تهران در ابتدا در جریان آخرین وضعیت احداث سایت گردشگری بام تهران در گردنه قوچک قرار گرفت.

به گفته حاجوی شهردار منطقه یک؛ زمین این مجموعه هشت هکتار مساحت دارد و هنوز نامگذاری برای آن صورت نگرفته است.

بازدید از ایستگاه جمع‌آوری پسماند خشک اوشان

 زاکانی سپس از محل ایستگاه میانی جمع‌آوری پسماند در محل بازیافت اوشان و از سوله مرکز تفکیک و پردازش پسماندهای خشک آن بازدید به عمل آورد.
حاجوی در این بازدید گزارشی از وضعیت ایستگاه بازیافت اوشان به شهردار تهران ارائه داد.

دیدار با خانواده شهید طاهری

شهردار پایتخت در ادامه برنامه های خود در نهمین پویش قرار خدمت، به دیدار خانواده شهید محمدعلی طاهری رفت.

شهید طاهری سال ۷۰ در درگیری با اشرار به شهادت رسیده است.

فروزنده: به دنبال ایجاد ثبات شغلی برای کارکنان هستیم

به گزارش شهر، لطف الله فروزنده معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در دیدار با کارکنان شهرداری منطقه یک با خیر مقدم به پرسنل شهرداری بیان کرد: مردم با شهرداری زندگی می‌کنند و امورات مختلفی از مردم به ما مربوط می شود. بر این اساس باید تلاش کنیم که بهترین خدمت را به مردم ارائه دهیم؛ در دوران جدید نگاه شهردار تهران، یک نگاه تحولی است تا با روش های نوین و استفاده از ظرفیت‌های موجود شهر را اداره کنیم.

 معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران افزود: محور اصلی کار ما در شهر توجه به مناطق و بازدید از آنها است؛ لازمه موفقیت در اداره شهر، اعتماد شهروندان است. باید مردم احساس کنند که شهرداری خدمتگزار است و با تمام وجود مشکلات را حل می کند؛ این امر یک پیش شرط دارد و محور آن در اختیار پرسنل است.

وی اظهار کرد: پرسنل به امنیت شغلی نیاز دارند و باید نیرو نگران امنیت شغلی خود نباشد. به همین دلیل در حال رایزنی با سازمان امور استخدامی هستیم تا ثبات شغلی ایجاد شود. در نظام پرداخت امور متفاوتی دنبال می شود. می خواهیم عدالتی در پرداخت ایجاد کنیم و مبنای پرداخت را براساس ارزیابی عملکرد قرار دهیم. مساله مسکن کارکنان مهم است و حرکتی شروع شده تا چالش های تعاونی ها رفع شود و اولویت را به کارکنان خودمان بدهیم.

فروزنده ضمن اشاره به امور رفاهی بیان کرد: به دنبال برگزاری اردوها، مسابقات و گردش های خانوادگی هستیم؛ در حوزه سلامت نیز فعال کردن درمانگاه ها را در برنامه داریم. می‌خواهیم پرونده الکترونیک سلامت را ایجاد کنیم و حمایت های لازم از پرسنل صورت گیرد.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران گفت: در امور فرایندها به دنبال تفویض اختیار به مناطق هستیم تا ظرفیت ها افزایش یابد. به طوری که افراد مستعد را ارزیابی کنیم و بانک اطلاعات مدیریتی فراهم شود و ۱۰ فرایند فسادانگیز الکترونیکی شود.

وی افزود: در مساله درآمدها حساس هستیم و باورمان این است که باید مسائلی را دنبال کنیم تا پرسنل احساس آرامش کنند. کارمندان شهرداری جزو زحمتکش ترین کارمندان هستند و امیدوارم با همت و همدلی بتوانیم بستر لازم را برای تامین آرامش آنها فراهم کنیم.

پس از پایان سخنان فروزنده، تعدادی از کارکنان شهرداری منطقه یک به بیان مشکلات خود در زمینه مسکن، اضافه کار، ساعت کاری، حق حاشیه و فرسوده بودن سیستم ها پرداختند تا معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران درخواست های آنان را بررسی کند.

انتهای پیام/

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۵
کد خبر: 21592

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =