روابط عمومی صدای خدمت را به گوش مردم می‌رساند

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در حاشیه نشست مدیران شهرداری تهران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به مناسبت هفته روابط عمومی گفت: نیروهای روابط عمومی راویان زحمت و خدمت هستند و مسئولیت خطیر و مهمی را برعهده دارند؛ روابط عمومی ها صدای خدمت را به گوش مردم می رسانند که وظیفه بسیار مهمی است.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، با حضور حسین نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ۲۲ و رضا محمدی مدیر کل هماهنگی، نظارت و پیگیری امور مناطق از زحمات حوزه ارتباطی این منطقه تقدیر شد.

حسین نظری ضمن تبریک هفته روابط عمومی به تمامی پرسنل این حوزه در شهرداری تهران گفت: باتوجه به اینکه مقام معظم رهبری این دوره را «دوره تبیین» عنوان کرده اند، انتظار می رود همکارانمان در حوزه روابط عمومی در راستای تبیین حقیقت ها و کارهای درستی که انجام می شود، گام های بلندی بردارند.

نظری ادامه داد: مدیران شهری همواره از زحمت کشان حوزه رسانه در روابط عمومی شهرداری تهران تقدیر می کنند و توجه ویژه ای به موضوعات روابط عمومی دارند؛ چراکه مسئولیت انعکاس اقدامات مدیریت شهری بر دوش روابط عمومی ها است.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران تصریح کرد: نیروهای روابط عمومی راویان زحمت و خدمت هستند و مسئولیت خطیر و مهمی را برعهده دارند. روابط عمومی ها صدای خدمت را به مردم می رسانند که وظیفه بسیار مهمی است.

در ادامه این مراسم نیز وحید رضا محمدی شهردار منطقه ۲۲ گفت: این روزها با وجود فضای مجازی ارتباطات و سرعت انتشار اخبار بالا رفته است و به نوعی کار سخت تر شده است. با این وجود جای تقدیر و تشکر دارد که همکارانم در حوزه روابط عمومی اقدامات قابل توجهی انجام می دهند.

وی افزود: منطقه ۲۲ قطب گردشگری شهر تهران و به عنوان یک منطقه تازه تاسیس به شمار می رود که می طلبد در حوزه هایی شامل گردشگری، فرهنگی، اجتماعی، شهرسازی، حریم و... با هدف مطالبه خواهی شهروندان فعالیت بیشتری انجام دهد تا کمبود سرانه ها منعکس شود.

شهردار منطقه ادامه داد: با انعکاس صحیح مشکلات می توان آن ها را برطرف کرد که این موضوعات سختی کار روابط عمومی را نشان می دهد.

در پایان این مراسم لوح تقدیری به پرسنل اداره روابط عمومی منطقه ۲۲ از سوی حسین نظری، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و وحیدرضا محمدی شهردار منطقه اهدا شد.

انتهای پیام

۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰
کد خبر: 21829

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 2 =