بازدید رئیس شورای شهر تهران از بیمارستان کودکان حکیم در منطقه۱۸

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به همراه علیرضا نادعلی شهرستانکی عضو و سخنگوی شورا و محمد جواد خسروی شهردار منطقه ۱۸ از بیمارستان کودکان حکیم، مرکز طبی کودکان ۲ در محلات محروم جنوب غرب پایتخت و منطقه ۱۸ شهرداری تهران، بازدید کردند.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸- صبح روز شنبه ۲۲ مرداد سال جاری در راستای بازدید نظارتی و میدانی، اعضای شورای اسلامی شهر تهران به همراه شهردار منطقه ۱۸ از بیمارستان کودکان حکیم واقع در خیابان شهید منصور عمرانی واقع در ناحیه ۲ منطقه هجده بازدید کردند و از روند پیشرفت پروژه این بیمارستان مجهز در جنوبغرب تهران مطلع شدند.

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در این بازدید گفت: با توجه به اینکه راه اندازی خط ۳ مترو ممکن است زمانبر باشد برای دسترسی عموم شهروندان به بیمارستان برنامه های حمل و نقل عمومی از طریق ایجاد ایستگاه های اتوبوس در اولویت کاری باید قرار بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه در روند اجرای خط ۳ مترو قرار گرفت و در خصوص اجرا و تکمیل بیمارستان پیشنهاداتی را ارائه کرد.

علیرضا نادعلی سخنگو و نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه بیمارستان کودکان حکیم پروژه مهمی در جنوب شهر تهران به شمار می آید، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که مدیریت شهری تهران با جدیت دنبال می کند توجه به مناطق کم برخوردار جنوب شهر تهران است و تلاش خواهیم کرد با استفاده از ظرفیت استقرار امکانات و ارائه خدمات بیشتر فاصله میان شمال و جنوب تهران را کمتر کنیم.

وی افزود: در همین زمینه  شهرداری تهران با مشارکت بخش خصوصی، همکاری را در زمینه احداث یک بیمارستان مخصوص کودکان در جنوب شهر تهران با قدرت دنبال کرد و به زودی این بیمارستان به منظور ارائه خدمات به شهروندان تهرانی و مخصوصا کودکان آغاز به کار خواهد کرد.

سخنگو و نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور نیز باید به منظور تکمیل کادر درمانی در این بیمارستان اقدامات لازم را انجام دهد و مدیریت شهری نیز تلاش خواهد کرد تا موضوعات فنی مربوط به این بیمارستان را با قدرت دنبال کند.

نادعلی ادامه داد: حضور مهندس چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران در بازدید امروز می تواند کمک شایانی کند تا موضوعات فنی مربوط به بیمارستان کودکان حکیم حل شود؛  موضوعاتی مانند دسترسی بهتر برای شهروندان به منظور استفاده بهتر از حمل و نقل و ایمنی و همچنین سایر موضوعات از نکاتی بود که باید به صورت جدی دنبال شود.  

نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرتهران  در مورد زمان آغاز به کار بیمارستان حکیم گفت: امیدوارم به زودی با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور مشکلات فنی مربوط به این بیمارستان حل شود و باید تا ایام هفته وحدت بیمارستان حکیم کار خود را به صورت رسمی آغاز کند.

بیمارستان کودکان حکیم به عنوان مرکز طبی کودکان شماره ۲ در منطقه ۱۸ شهرداری پایتخت با همکاری مدیریت شهری تهران و بخش خصوصی در جنوب تهران ساخته شده که این مرکز درمانی آماده بهره برداری است.

شایان ذکر است در این بازدید معضلات بازار آهن شاد آباد، موانع و معارضین خط ۳ مترو شهر تهران، دسترسی به بیمارستان با حمل نقل عمومی و تاییدیه فنی سازمان آتش نشانی برای افتتاحیه این بیمارستان مجهز مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید رئیس شورای شهر تهران از بیمارستان کودکان حکیم در منطقه۱۸

بازدید رئیس شورای شهر تهران از بیمارستان کودکان حکیم در منطقه۱۸

بازدید رئیس شورای شهر تهران از بیمارستان کودکان حکیم در منطقه۱۸

بازدید رئیس شورای شهر تهران از بیمارستان کودکان حکیم در منطقه۱۸

بازدید رئیس شورای شهر تهران از بیمارستان کودکان حکیم در منطقه۱۸

۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
کد خبر: 24889

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =