استفاده از ظرفیت اراضی مسعودیه و رضویه در منطقه ۱۵ برای تولید مسکن

سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران در نشستی که با حضور شهردار منطقه ۱۵ برگزار شد، از امکان سنجی برای بازآفرینی و استفاده از ظرفیت اراضی مسعودیه و رضویه در این منطقه برای تحقق مفاد قانون جهش تولید مسکن خبر داد.

به گزارش شهر و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، مهدی هدایت با اشاره به الحاق اراضی موسوم به مسعودیه به مساحت ۷۰ هکتار و رضویه به مساحت ۶۰ هکتار به محدوده شهری، در این‌باره عنوان کرد: بر اساس توافقات انجام شده با شهرداری منطقه ۱۵، مقرر شد سازمان نوسازی شهر تهران نسبت به تهیه طرح الحاقی برای بازآفرینی اراضی مذکور و ایجاد ظرفیت های لازم برای تأمین مسکن در راستای اجرا شدن مفاد قانون جهش تولید مسکن و اهداف و مأموریت های قرارگاه جهادی تأمین مسکن پایتخت اقدام کند.

هدایت در این نشست با اشاره به وضعیت ناپایدار و ناایمن شهرک گلها در منطقه ۱۵ گفت: سازمان نوسازی شهر تهران با استفاده از ظرفیت دفاتر توسعه محلی، طرح بازآفرینی این شهرک را تهیه خواهد کرد و اقدامات لازم را به منظور تسهیلگری برای جلب مشارکت ساکنان و مالکان شهرک مذکور انجام می دهد.

تعیین تکلیف بحث ایمنی و آتش نشانی مجتمع مسکونی امام رضا (ع)، پیگیری رفع معارضین گذرهای واسعی، صادقی و عاشقی ها و پروژه D۳، تهیه طرح توجیهی برای افزایش طبقات پروژه D۳و ... از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد و مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار گرفت.

انتهای پیام 

۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱
کد خبر: 25492

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =