شناسایی نقاط پرخطر ترافیکی در منطقه ۱۳

در نشست مشترک شهردار منطقه ۱۳ با مدیر عامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران ضمن بررسی پروژه های مشترک، بر پیشبرد امور تاکید شد.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، جلسه ای به منظور بررسی پروژه های اجرایی مشترک با حضور مجتبی شفیعی مدیر عامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، محمد هادی علی احمدی شهردار منطقه ۱۳، شیخ بهایی معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک و سیدهنجن معاون حمل و نقل ترافیک منطقه و مدیران این حوزه در محل سالن کنفرانس ساختمان ستادی برگزار شد.

در این جلسه، پروژه های مشترک اجرایی در شهرداری منطقه ۱۳ شامل ایمن سازی محور یاسینی، مسقف سازی پایانه ها، تعمیر و ساماندهی علائم عمودی و افقی بزرگراه های محدوده، توسعه و نگهداری پارکینگ های سطح منطقه بررسی و همچنین دیگر طرح های مشترک با سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران مورد ارزیابی قرار گرفت.

مجتبی شفیعی، مدیر عامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در این جلسه  با بیان اینکه رفع کاستی های این حوزه جهت افزایش سرانه ها و بهبود وضعیت ترافیکی شهر در اولویت های مدیریت شهری قرار دارد گفت: به دنبال راهکارهای موثری برای استفاده از همه ظرفیت های موجود جهت ارتقای خدمات رسانی کیفی و کمی به شهروندان هستیم تا بتوانیم، کاهش ترافیک و افزایش ایمنی، شرایط مناسبی را برای رفاه حال رانندگان وشهروندان ایجاد کنیم.

محمدهادی علی‌احمدی شهردار منطقه ۱۳ نیز با بیان اینکه به منظور ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و افزایش رضایتمندی آنان خدمات ویژه ای در حوزه ترافیک در حال اجراست ادامه داد : براساس نیازسنجی درخواست شهروندان و کارشناسی دقیق نقاط مختلف منطقه و شناسایی نقاط پرخطر ترافیکی این حوزه، خدمات مناسبی را جهت بهسازی المان های ترافیکی، تعویض و مرمت گاردیل های بزرگراه ها، ایمن سازی نقاط پرترافیک و پرحادثه و... ارائه داده است.

انتهای پیام 

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷
کد خبر: 29288

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =