امضاکنندگان پیش‌نویس پارلمان اروپا از نظر سپاه تروریست خواهند بود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر پیش‌نویس تروریست خواندن سپاه به تایید پارلمان برسد، در هر نقطه‌ای که محل اجتماع آنها باشد، مورد تهدید سپاه خواهند بود.

به گزارش خبرنگار شهر، پرویز سروری در یکصد و بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شاهد یکی از عجیب ترین تصمیمات در جهان هستیم، اظهار کرد: امروز اتحادیه اروپا بر خلاف منشور سازمان ملل متحد نیز عمل نکرد و سپاه را گروهی تروریستی قلمداد کرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دیدیم کسانی که نظام نابرابر را خلق کردند، بدون اجازه منشور سازمان ملل در عراق یک میلیون نفر را از بین بردند، یادآور شد: قدرتمندان احساس می کردند باید بر دنیا حکومت کنند. قدرت نظام جمهوری اسلامی از نوع قدرت آنها نبود و تلاش داشت این قدرت را به مردم منتقل کند.

وی افزود: چرا امروز سپاه مورد تهدید قرار می گیرد؟ دلیل آن این است که توانست قدرت را به مردم منتقل کند و در برابر قدرت نظامی پنج کشور، مدل قدرت بازدارندگی را خلق کند و طبیعی است که هیچ کشوری در برابر آنها پاسخگو نبود اما سپاه کوچکترین گروه ها را در برابر قدرت بزرگ آنها به پیروزی رساند.

سروری با بیان اینکه حزب الله لبنان در برابر ارتش اسرائیل به پیروزی رسید، تصریح کرد: انصارالله در برابر قدرت پوشالی عربستان سعودی ایستاد و ناچار به عقب نشینی کرد و حشد الشعبی در برابر قدرت دنیای آن روز ایستاد و این نشان داد که تولید قدرت در مردم چه اثری دارد.

وی با تأکید بر اینکه ناتوی مقاومت در منطقه شکل گرفت، یادآور شد: این نیروها به گونه ای عمل کردند که قدرت ها ناچار به عقب نشینی شدند. قدرت بازدارندگی توانست دولت شیعه را زیر چتر قدرت نظامی آمریکا به قدرت برساند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه چنین اقداماتی دشمن را منفعل کرده است، گفت: مراکز معتبر نظرسنجی در دنیا ارتش هایی که این پیش نویس مفتضحانه را تهیه کردن، به نظرسنجی بگذارند تا مردم بگویند که کدام گروه ها تروریستی و کدام محبوب مردم هستند.

سروری همچنین خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در بین مردم ما ایجاد وحشت نمی کند و در بحران هایی همچون سیل، زلزله و کرونا خود را فدای مردم می کنند تا سلامت را به مردم هدیه دهند؛ گروه های تروریستی همواره مقابل مردم هستند اما سپاه در خدمت مردم است.

وی با بیان اینکه قدرت باید در خدمت مردم باشد، اظهار کرد: بر اساس نظرسنجی ها ۷۷ درصد از مردم سردار سلیمانی را بسیار دوست دارند و ۱۳ درصد از افرادی که با هیچ چیزی در جمهوری اسلامی موافق نیستند، علاقمند به سردار سلیمانی هستند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه سپاه از مسیحی های عراق حمایت کرد، یادآور شد: تا کجا قرار است اتحادیه اروپا از آمریکا حمایت کند؛ امروز مردم را به چوب سوزی و ذغال سوزی رساندید و فشاری که بر اثر تورم بر مردم اروپا وارد می شود ناشی از پیروی از آمریکا است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی تمام ارتش هایی که زیر این پیش نویس را امضا کنند، تروریستی خواهد خواند، گفت: آن زمان پارلمان باید بداند که در تیررس سپاه قرار دارد؛ ما بزرگ شما را زده ایم و باید بدانید که هیچ عددی در برابر سپاه پاسداران نیستید.

سروری همچنین تصریح کرد: سپاه به ما آموزش داده که لباس سپاه لباس نوکری، خدمت و کمک و مساعدت به تمام محرومین و مستضعفین است و در عین حال لباس اقتدار و عزت ایران است.

وی با بیان اینکه سپاه صلابت خود را به دشمن و مهر و محبت خود را حتی به کسانی که به سپاه جسارت کردند، با گذشت و صبر نشان داد، گفت: این را به کشورهای منطقه می گویم که باید بدانند اگر چنین پیش نویسی به تایید پارلمان برسد، در هر نقطه ای که محل اجتماع آنها باشد مورد تهدید سپاه خواهد بود. باید بدانند که این آتش دامان آنها را خواهد گرفت.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هر اقدامی علیه سپاه اقدام علیه تمامیت ایران و مردم خواهد بود، تأکید کرد: حملاتی که امروز به شورا می شود از همین جنس است چون شورا ریل گذاری می کند که به کارآمدی نظام منجر شود، البته اعلام کردیم که هرجایی امر خلاف قانون صورت بگیرد برخورد خواهیم کرد. وقتی نماینده ما متوجه شد فعالیت مسئول دفتر خود خلاف قانون تعارض منابع است، استعفای او را تقدیم کرد.

وی افزود: کشتی به گل نشسته مدیریت شهری با تلاش شورا و شهرداری انقلابی از گل بیرون آمده است.

گفتنی است مهدی چمران و پرویز سروری رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران امروز با لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جلسه یکصد و بیست و چهارم حضور یافتند.

انتهای پیام/

۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
کد خبر: 31339

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =