در برابر امام راحل و خون شهدا مسئولیم

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با پرداختن به ضرورت حفظ حجاب و شئونات اسلامی در جامعه گفت: ما در برابر امام راحل و خون شهدا مسئولیم و شاید اکنون در آزمون تاریخی و الهی قرار گرفته ایم.

به گزارش خبرنگار شهر، سید محمد آقامیری در یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در نطق پیش از دستور خود با اشاره به موضوع حجاب به عنوان چالشی در مباحث فرهنگی و اجتماعی، اظهار کرد: پس از آغاز هجمه جدیدی از دشمن به عنوان جنگ شناختی و ترکیبی، آنها با استفاده از دلقک های خودفروخته داخلی و خارجی و هنرمندنماها به دنبال آسیب به جوانان هستند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد تغییر فضای عفاف و حجاب در کشور است، یادآور شد: در چند ماه اخیر شاهد ناهنجاری در موضوع حجاب در تهران و دیگر شهرها هستیم.

وی با بیان اینکه علاوه بر انحرافات ایجاد شده، این اتفاقات وسیله ای در دست مزدوران برای راه انداختن جنجال علیه اسلام است، تصریح کرد: بدون شک پدیده برهنگی پدیده عصر ماست و دیر یا زود به عنوان یک بیماری شناخته خواهد شد.

آقامیری با تأکید بر اینکه بخشی از امر به معروف و نهی از منکر بر عهده حاکمیت است، یادآور شد: اگر این بخش توسط مردم عامه انجام شود باعث هرج و مرج خواهد شد؛ متأسفانه برخی با روشنفکر بازی به دنبال هنجارشکنی هستند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: چرا روزهایی که کرونا روزانه جان چندین نفر را می گرفت کسی پلیس را به دخالت در مبحث سلامت متهم نکرد؟ نیروهای مردمی و جهادی، رسانه ها و نیروهای ارتش و بسیج در کرونا پای کار بودند. حالا چرا از این ظرفیت برای مقابله با فحشا و بی حجابی استفاده نمی شود؟

وی با بیان اینکه برخی مسئولین ساده اندیش خیال می کنند باید با هنجارشکنان بی حجاب مماشات کرد که این خود یک متد براندازی است، یادآور شد: اینکه کسانی فکر می کنند با گل دادن به زنان بی حجاب، کاری از پیش می برند خیالی بیش نیست.

آقامیری تأکید کرد: اگر به موضوع حجاب به شکلی عمیق تر بپردازیم در مرحله اول مرتبط با مسائل فرهنگی و اجتماعی و دشمن خارجی نیست بلکه حجاب در گرو سیاست و گروه های لیبرال است که اجازه پرداختن صحیح به موضوع عفاف و حجاب را نمی دهند و به وسیله ای برای کسب جایگاه تبدیل شده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در چند ماه اخیر عکس ها و فیلم هایی از حضور افراد بی حجاب و هرزه گر در شهر برای اعضای شورا ارسال شده است، تصریح کرد: ما در برابر امام راحل و خون شهدا مسئولیم و شاید در آزمون تاریخی و الهی قرار گرفته ایم.

وی تاکید کرد: ضروری است برنامه شهرداری برای مقابله با هنجارشکنان اجتماعی ارائه شود.

انتهای پیام/

۱۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۲
کد خبر: 34380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 13 =