معاینه فنی خودروهای متعلق به کارکنان واحدهای غیر مستقل شهرداری تهران رایگان شد

در طرحی مشترک مابین ستاد معاینه فنی خودروهای تهران و اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران کارکنان شهرداری تهران از پرداخت هزینه مراجعه نخست معاینه فنی سالیانه در مراکز منتخب شهر تهران معاف شدند.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، در روز شنبه ۶ خرداد ماه طی نشستی با حضور شادی مالکی مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، محمد بنی حسن مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران و جمعی از مدیران توافقنامه همکاری دو مجموعه در خصوص انجام خدمات معاینه فنی خودروهای متعلق به کارکنان واحدهای غیر مستقل شهرداری تهران سالی یک مرتبه به صورت رایگان در مراجعه نخست در مراکز معاینه فنی منتخب شهر تهران با رویکرد تسهیل در امور رفاهی کارکنان توشیح شد.

مالکی در توضیح چهارچوب این توافقنامه و امکانات رفاهی که برای کارکنان در ذیل این توافقنامه پیش بینی گردیده گفت: در این طرح کارکنان می توانند با دریافت معرفی نامه از اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران به چهار مرکز معاینه فنی سراج، نیایش، الغدیر و دماوند مراجعه کنید و بدون پرداخت هزینه مراجعه نخست(۹۲ هزار تومان)نسبت به انجام معاینه فنی سالیانه خودرو خود اقدام کنند. ضمنا ارائه خدمات در این مراکز به نحوی برنامه ریزی شده که در پذیرش این خودروها تسریع و در کمترین زمان ممکن خدمات معاینه فنی ارائه شود.

در این نشست مالکی ضمن اشاره به این مسئله که کلیه هزینه‌های اجرای این طرح توسط اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران تامین می شود اظهار داشت: اجرای این طرح برای نخستین بار با هدف تسهیل در امور رفاهی کارکنان محترم شهرداری تهران انجام گردیده و خوشبختانه این امتیاز و امکان جدید با تلاش اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی به مجموعه خدمات رفاهی شهرداری تهران برای پرسنل اضافه شده است.

در ادامه بنی حسن ضمن توضیح برخی از خدمات رفاهی و حمایتی ارائه شده به کارکنان شهرداری تهران گفت: معاینه فنی یکی از خدماتی است که در مجموعه شهرداری تهران به شهروندان ارائه می شود. همیشه کارکنان شهرداری پیگیر این مسئله بودند که در خصوص خدمات معاینه فنی تسهیلات ویژه ای از لحاظ حمایت مالی و نحوه خدمت رسانی به کارکنان اختصاص یابد.

در همین راستا بنا بر توافق انجام شده مقرر شد هزینه مراجعه نخست معاینه فنی سالیانه کارکنان واحدهای غیر مستقل شهرداری تهران رایگان و در نحوه پذیرش تسهیل انجام شود. البته با توجه به رویکرد جدید ستاد معاینه فنی در توسعه خدمات خودرویی بزودی خدماتی نظیر اجرت خدمات تعمیراتی، کارواش، کارشناسی رنگ و بدنه و فنی خودرو و تعویض روغن در مراکز معاینه فنی شهر تهران با احتساب تخفیف به کارکنان شهرداری تهران ارائه خواهد شد.

بنی‌حسن در ادامه ضمن اشاره به زحمات کارکنان مراکز معاینه فنی خودرو در خدمت رسانی شایسته به شهروندان افزود: این اداره آمادگی دارد با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود در بحث تامین امکانات رفاهی و ورزشی، سفرهای زیارتی و برگزاری جشن خانوادگی برای کارکنان زحمتکش مجموعه ستاد معاینه فنی مساعدت و همکاری کنید.

انتهای پیام/

۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰
کد خبر: 36875

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 1 =