۱۸ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۴
کد خبر: 39129

«غدیر» امتداد امامت و ولایت برای مسلمانان است

جعفر شربیانی- عضو شورای اسلامی شهر تهران
«غدیر» امتداد امامت و ولایت برای مسلمانان است

حضور میلیونی غدیر در سراسر ایران اسلامی نشان داد که خیابان و میدان از آن نظام مقدس اسلامی است و  پروژه استکباری براندازی در ایران برای همیشه به محاق رفته و دشمن عملا از آن ناامید شده است (پایان توطئه براندازی و قدرت بسیج توده‌ای نظام).

غدیر ملی ایرانیان در سراسر کشور  نشـان داد؛ «علی» (ع) همچنان و تا ابد محور وحدت، ستون اصلی بسیج توده‌ای و شاکله معنابخش هویت ایرانیان بوده و نقش بی‌بدیل و استثنایی در گذر و عبورایران از بحران ها و حوادث قرون گذشته و آینده  ایفا کرده و خواهد کرد (مذهب و قدرت بسیج کنندگی توده‌ها، شیعه و خدمات متقابل آن با ایران و ایرانیان).

«غدیر» امتداد طولی امامت و ولایت مطلوب‌ترین مدل و ساختار حکومتی برای توده‌های مسلمان ایرانی است. الحمدلله این مدل حکومتی، امروز در ایران حاکم بوده و بعد از قرن‌ها رکود و خمودگی ایران را از خواب غفلت تاریخی بیدار کرده است (مدل حکومتی اسلام شیعی).

بسیج توده‌ای بر محور غدیر نشان داد که ایمان و غیرت دینی مردم یکی از مبانی اصلی مشروعیت بخش حکومت اسلامی و ضامن تداوم آن است. در هم تنیدگی سیاست و دیانت در تار و پود این ملت، مغلطهِ تفرقه انداز، بیگانه ساز  و جعلی«دین حکومتی» را بی‌اعتبار ساخته است (سیاست ما عین دیانت ماست).

حضور میلیونی غدیر در سراسر ایران اسلامی نشان داد که خیابان و میدان از آن نظام مقدس اسلامی است و  پروژه استکباری براندازی در ایران برای همیشه به محاق رفته و دشمن عملا از آن ناامید شده است (پایان توطئه براندازی و قدرت بسیج توده ای نظام).

همه جوامع برای ایجاد و فربه کردن سرمایه‌های اجتماعی و قدسی خود، انواع و اقسام هزینه‌های مادی و معنوی را متقبل می‌شوند. بدیهی‌است هزینه مادی انجام شده برای این مراسم، عمدتا توسط  توده مردم فراهم شده و آن بخش اندکی که از منابع مالی دولتی هزینه می‌شود به نوعی بسترساز نشاط اجتماعی است و در یک منطق هزینه- فایده اقتصادی و اجتماعی کاملاً قابل قبول است(بی‌اعتباری تبلیغات دشمنان بر محور   هزینه‌های جشن غدیر از منابع و امکانات دولتی).»

انتهای پیام/

۱۸ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۴
کد خبر: 39129

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 9 =