امسال اتفاقات جدید و خوبی در بسیاری از موضوعات رقم خورده است

توکلی زاده که به همراه جمعی از مسئولان و مدیران شهری و نماینده مجلس در قرارگاه نجف حضور پیدا کرد، گفت: امسال در خیلی از موضوعات، عزیزانِ شهرداری منطقه ۱۷، سازمان مترو و ورزش اتفاقات جدید و خوبی را در کنار هم رقم زدند و الگوی خوبی پدید آمده است.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، محمدامین توکلی رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران به همراه متولیان دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، رحمانی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران، باقری معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران و مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در قرارگاه نجف حضور پیدا کرد و از اقدامات و خدمات انجام گرفته توسط مسئولین و نیروهای حاضر در قرارگاه نجف بازدید کردند.

پس از آن رضا سیفی سرپرست شهرداری منطقه ۱۷ که مسئولیت قرارگاه نجف را عهده دارد و کوه نژاد رئیس کمیته خدمات شهری قرارگاه نجف گزارشی از اقدامات خدمات شهری و فرهنگی اجتماعی را به رئیس ستاد  اربعین حسینی ارائه دادند.

سپس رئیس ستاد اربعین حسینی، ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین عوامل مجموعه شهرداری منطقه ۱۷، سازمان ورزش و مترو، افزود: این مجموعه ها در کنار هم یک تیم منسجم را برای خدمت گذاری به زائران تشکیل داده اند، سال گذشته نیز بیشترین وقت را در نجف گذاشتیم و سعی کردیم به اوضاع نجف یک تسلطی پیدا کنیم؛ خدمت در نجف زودتر شروع می شود و کمی طولانی تر  از قرارگاه های دیگر است، همچنین مناسباتش نیز سخت است، چراکه کوفه و نجف کنار هم هستند و از لحاظ اوضاع تقسیمات مدیریتی و بین شهرداری ها و عتبه، کمی پیچیدگی دارد.

توکلی زاده تصریح کرد: سال گذشته حدد ۵۰۰ نفر از عزیزانمان در پایین پله برقی مستقر بودند و خدمت سنگینی را انجام دادند، امسال در خیلی از موضوعات اتفاقات خوب و جدیدی را شهرداری منطقه ۱۷، سازمان ورزش و مترو ، کنار هم رقم زدند و به نظرم الگوی خوبی پدید می آید.

رئیس ستاد اربعین حسینی اظهار کرد: تعاملات بین دوستان شکل گرفته و ارتباطات نیز برقرار شده است، کار را خوب شناخته اند و بر آن مشرف شده اند و بر اساس یک برنامه ریزی منسجم کار را جلو می برند. حتما خود این عزیزان آسیب شناسی های لازم را برای کیفیت شناسی و رفع معایب انجام می دهند.

وی افزود: همانطور که از گزارشات ارائه شده، مشهود است حتما با جمع آوری اطلاعات و داده های درست می توانند برنامه های بهتری را اجرا کنند. امسال از لحاظ اسکان عزیزان پاکبانمان مکان بسیار بهتری داریم و خدا را شکر با همت آقای سیفی طی یک زمان کوتاه مکان خوب تهیه شد.

توکلی زاده عنوان کرد: امسال حجم نیرو نسبت به سال گذشته کمتر شده، اما کار کمتر که نشده،حتی بیشتر هم شده، ولی با تقسیم کار و انتظام خوب، توانسته اند کار را جمع و مدیریت کنند و حوزه های فرهنگی را نیز فعال کنند.

رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران، بیان کرد: برای ما مهم است، عزیزانی که به اینجا تشریف آورده اند، در همه ابعاد ماموریتی خود بتوانند کار انجام دهند و فقط بحث خدمات شهری نباشد، لذا در حوزه های فرهنگی و اجتماعی و دیگر حوزه ها نیز باید فعال شوند و این بخش ها را نیز فعال کنند.

توکلی زاده گفت: پایه گذاری ها انجام شده تا بخش های دیگر هم فعال شوند و کار را جلو ببرند. مجموعه حاضر در نجف جدیدالورود بودند و سابقه کار در این شهر را نداشتند و از این لحاظ دغدغه وجود داشت، اما با مشاهده اقدامات و خدمات انجام گرفته دغدغه ها برطرف شده است.

وی خاطرنشان کرد: کار به یک اعتماد و اطمینان رسیده که خدمت شهردار منطقه ۱۷ و همه همکارانشان خدا قوت عرض می کنم که موفق شده اند تا به اینجا کار را جلو ببرند و ان شالله پایه گذار یک کار مداوم و مستمر باشیم.

امسال هماهنگی های خوبی بین تهران و مشهد در نجف اتفاق افتاده
پس از آن، رحمانی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با حضور در قرارگاه نجف ضمن تشکر از زحمات مدیران شهری و خادمین شهرداری در قرارگاه نجف اشرف، گفت: امسال هماهنگی های خوبی بین تهران و مشهد اتفاق افتاده است.

مدل اجرایی در قرارگاه نجف الگویی برای سایر قرارگاه ها باشد

سپس باقری معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران، گفت: افتخاری که نصیب این دوستان شده است، غبطه خوردنی است؛ مدلی که اینجا پیاده می شود، می تواند یک الگو برای سایر قرارگاه های ما باشد.

برنامه ریزی شهردار منطقه ۱۷ و همکارانشان از ابتدا بسیار عالی بود

پس  از آن متولیان دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ضمن خداقوت به مدیران شهری منطقه ۱۷ که مسئولیت قرارگاه نجف را بر عهده دارند، گفت: برنامه ریزی آقای سیفی و دوستانشان از ابتدا بسیار عالی بوده است و به برکت وجود حضرت علی (ع) توانستند خیلی خوب یک خدمت عالی انجام دهند و خادمی را تمام کنند.

حجم کارهای اینجا چندین برابر شهرداری تهران است/ اینجا همه احساس می کنند نوکر هستند

در آخر مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در قرارگاه نجف، گفت:حجم کارهای اینجا چندین برابر شهرداری تهران است، اما جلو می رود؛ خدا قوت می گویم و احساس می کنم از آنجا که در محضر ۶ امام شهید و یک امام حاضر هستیم، هیچ فردی احساس نمی کند اینجا کاره ای است و همه نوکر هستند و در این محضر کار می کنند، بنابراین بازدهی بالا می رود.

بعد از این جلسه توکلی زاده به همراه هیئت همراه ضمن بازدید از محل اسکان خادمان حسینی در هر ساختمان دقایقی با آنها گفت و گویی صمیمانه داشت.

انتهای پیام/


 

۱۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۷
کد خبر: 42171

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 7 =