ارزیابی دوره ای اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه ۱۲ انجام شد

ارزیابی دوره ای از ستاد مدیریت بحران و پدافند عامل منطقه ۱۲ به منظور سنجش و ارتقا میزان آمادگی برای زمان وقوع بحران و افزایش هماهنگی های لازم میان سازمان های تخصصی انجام شد.

به گزارش شهر به نقل از ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه ۱۲، مهدی خاکسار رئیس اداره مدیریت بحران منطقه گفت: در این ارزیابی که با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان معاونت‌های تخصصی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد، از آخرین وضعیت نگهداری و نگهداشت تجهیزات و انبارهای پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران منطقه بازدید بعمل آمد.

وی با اشاره به تدوین شاخص‌های ارزیابی مدیریت بحران افزود: در این بازدید میزان عملیاتی بودن تجهیزات، نحوه حضور عوامل سازمان های تخصصی در پایگاه ها، وضعیت روشنایی و تاسیسات موجود، حضور کارشناسان نواحی مستقر در پایگاه ها، میزان اجرایی شدن کارکرد تجهیزات پایگاه‌ها در شرایط عادی و وقوع بحران و همچنین اقدامات انجام شده توسط اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه ۱۲ مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

همچنین از پایگاه ویژه و پایگاه‌های پشتیبانی موجود در منطقه بازدید بعمل آمد و وضعیت عملکرد و آماده به کار بودن پایگاهها ارزیابی شد. در بخش‌های پیشگیری، آمادگی، بازیابی و بازتوانی، پدافند غیرعامل، برنامه ریزی و مالی و HSE اقدامات ستاد مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان نقطه نظرات، پیشنهادات و چالش های موجود توسط مدیر و کارشناسان ستاد مدیریت بحران منطقه ارائه و نقاط قوت و قابل بهبود از طرف مدیران سازمان ارائه شد.

انتهای پیام/

۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵
کد خبر: 42753

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 9 =