انعطاف در برابر قوانین و مقررات جنس کار در مناطق جنوبی است

شهردار منطقه ۱۸ پایتخت با بیان اینکه در مناطق جنوبی بایستی در برابر قوانین و مقررات جاری و ساری منعطف بود، گفت: فرصت خدمت در مناطق جنوبی شهر، موهبتی برای مهیا ساختن باقیات و صالحات است.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸، محمد جواد خسروی در نشست مشترک مدیران منطقه با مدیر کل و اعضای هیأت مرکزی هیأت رسیدگی به تخلفات کارکنان شهرداری تهران با بیان اینکه برخی مواقع به جهت جلب رضایت شهروندان بعنوان صاحبین اصلی شهر در مناطق جنوبی، بایستی در برابر قوانین و مقررات جاری و ساری منعطف بود، اظهار داشت : جنس کار و فعالیت در مناطق جنوبی که شهروندان آن مجبور به سکونت در واحدهای کوچک هستند این گونه بوده و همین مسئله احتمال بازخواست مدیران را از مراجع بالا دستی به همراه دارد که به اعتقاد بنده بایستی به این قبیل مسائل نگاه متفاوتی داشته باشیم.

وی ادامه داد : گذشته از این مقوله، اتفاق افتاده که برای متنبه شدن مدیر و همکاری پس از صدور رأی هیأت تخلفات، آنها ملزم به حضور در مناطق جنوبی پایتخت من جمله منطقه ۱۸ می شوند که این امر در بیان مسئله نیاز به بازنگری داشته و ماهیت خدمت در این قبیل مناطق امری مقدس تلقی می شود.

همچنین حجت الله ابراهیمیان مدیر کل هیأت مرکزی تخلفات کارکنان شهرداری تهران در این نشست سخنانی را درباب محوریت عدل و عدالت از نگاه پیشوایان دینی بیان و خداوند را همواره ناظر بر اعمال و رفتار افرادی دانست که در کسوت قضاوت هستند.

وی در ادامه توجه به اصولی همانند حفظ منزلت همکاران ، پیشگیری از بروز تخلف، تجزیه و تحلیل آرا ، هوشمند سازی و تخصصی محوری در رسیدگی را از جمله اولویت های اعضای هیأت مرکزی تخلفات کارکنان شهرداری تهران دانست که در فرآیند رسیدگی به پرونده ها مورد توجه قرار دارد.

انتهای پیام/

۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۷
کد خبر: 42992

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 10 =