ساماندهی اصناف خدمات خودرویی در محور خیابان کیانی و مناسب‌سازی پیاده‌روهای منتهی به مدارس

طرح ساماندهی اصناف در محورهای پرتردد و مورد مطالبه شهروندان در حال اجرا است و مناسب‌سازی پیاده‌روهای منتهی به مدارس در منطقه ۱۴ انجام شد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، طی بازدید و رسیدگی به وضعیت فعالیت و همچنین میزان رعایت مفاد آراء بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها توسط اصناف دارای معضل سدمعبر، عوامل اجرایی به خیابان کیانی منطقه مراجعه و به این اصناف تذکرات لازم داده شد.

گفتنی است؛ بنا به اهمیت ایجاد انضباط شهری در منطقه در صورت مداومت در سد معبر و عدم رعایت حقوق شهروندی و همچنین ایجاد مشکلات متعدد برای شهروندان  دارالمومنین نظیر مشکل در تردد با وسایل نقلیه و تردد عابرین پیاده نسبت به صدور اخطار کتبی و برخورد قانونی اقدام خواهد شد.

 پیاده روهای منتهی به مدارس مناسب سازی شد

امیر یزدی شهردار منطقه ۱۴ با تاکید بر اهمیت بهسازی کالبد شهری برای بهبود زندگی باکیفیت شهروندان گفت: تجهیزو نوسازی مدارس و بهسازی محیط های پیرامونی به این فضاها از جمله پیاده روها از پیش از ماه مهر آغاز شده و تا نیمه این ماه به اتمام می رسد.

وی با اشاره به بیش از ۱۳۸۰ مترطول مرمت نهر و جداول همچنین لکه گیری و مرمت نوارحفاری به متراژ ۴۶۷ مترمربع، روکش دستی آسفالت ۳۲۰ مترمربع و ۲۰۲ مترمربع پیاده روسازی در محدوده مدارس منطقه افزود: فعالیت های عمرانی در پاییز با اجرای نهضت آسفالت و جمع آوری انهار در خیابان های شناسایی شده به منظور رفع آبگرفتگی انهار برای تردد و رفاه دانش آموزان در زمان بارندگی در فصول پر بارش در دستور کار و اجرایی شده است.

انتهای پیام/

۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹
کد خبر: 43068

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =